Aktualizacja strony została wstrzymana

Kanadyjska Izba Lekarska zaleca przepisywanie leków i psychoterapii osobom „unikającym szczepionki”

Kanadyjska Izba Lekarska dla prowincji Ontario wydała zalecenie dla lekarzy aby zachęcali pacjentów odmawiających przyjęcia „szczepionki przeciwko Covid” do zajęć psychoterapeutycznych mających ich przekonać i „zlikwidować lęki”.

 

Izba Lekarska College of Physicians and Surgeons of Ontario (CPSO), jako organ regulacyjny nadzorujący lekarzy, zaleca, aby „Lekarze współpracowali ze swoimi pacjentami w celu opanowania lęków związanych ze szczepionką i nie umożliwiali zachowań unikowych (avoidance behavior).”

„Na przykład w przypadku ekstremalnego lęku przed igłami (trypanofobia) lub innych przypadków budzących poważne obawy, dostępną opcją może być odpowiedzialne stosowanie leków na receptę i/lub skierowanie na psychoterapię. Ogólnie rzecz biorąc, lekarze są odpowiedzialni za umożliwienie swoim pacjentom uzyskania odpowiednich informacji na temat szczepionek, a nie za wzmocnienie tych lęków przez zwolnienie z obowiązku szczepienia.” – dodaje CPSO.

Dzisiejsze „zalecenia”, takie jak wydane przez kanadyjską Izbę Lekarską, stanowią jednak podstawę jutrzejszych norm i nakazów, i wpisują się w trend administracyjnych ciał różnych organizacji medycznych na całym świecie, które tyranizują lekarzy oraz pacjentów.

Jak pisaliśmy rok temu, w podobnym tonie wypowiedziało się amerykańskie stowarzyszenie dentystów American Dental Association (ADA). To największe i najstarsze na świecie stowarzyszenie dentystów – skupiające ponad 160 tysięcy członków – w przewodniku pod zwodniczym tytułem „Etyka szczepień”, nieetycznie zachęca dentystów do odmawiania usług medycznych pacjentom, którzy nie przyjęli eksperymentalnego preparatu reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid”.

Despoci upozorowani jako „komitet etyczny” przyznają, że co prawda zalecane praktyki, włącznie z odmową wykonywaniu usług, mogą doprowadzić do utraty zaufania pacjenta do lekarzy („może długofalowo wywołać u pacjenta utratę zaufania do swego usługodawcy, a nawet do całego środowiska profesjonalistów, co może spowodować niechęć do podejmowania leczenia w przyszłości”), lecz widocznie nie stanowi to większego problemu, gdyż najważniejsze jest kontynuowanie wyszczepiania ludzkości.

Lekarze niemal bez wyjątku nie sprzeciwiają się narzucanym przez ich przełożonych i różne ciała administracyjne, monstrualne zalecenia, nakazy i zakazy dotyczące „leczenia chorych” i „opieki zdrowotnej”. Tym samym dowodzą, że dbają jedynie o swoje własne korzyści materialne i – z głupoty, cynizmu bądź zastraszenia – nie dbają o zdrowie pacjentów.

Dzisiejsze Imperium Zła, czyli koalicja Stanów Zjednoczonych z tzw. Zachodem, przejmując za swój cel budowanie kolejnego szczebla komunizmu, wprowadza metody stosowane w najczarniejszych systemach totalitarnych, w tym przypadku z kierowaniem do psychiatry osób odmawiających trucizny bądź uzależnienia ich od leków psychotropowych. Natomiast lekarze, czyli egocentryczna kasta tego systemu, bez której nie można byłoby przeprowadzić operacji psychologicznych w rodzaju „pandemii”, stanowi trzon w wypracowywaniu metod zabijania i karcenia niepokornych.

Przy braku sprzeciwu środowisk lekarskich – a poza jednostkowymi kontestatorami, niestety takowych nie słychać – poziom zaufania do tej grupy zawodowej zniża się do wartości zerowej.

Oprac. www.bibula.com
2022-10-07
na podstawie Lifesitenews (Oct 6, 2022)

 

Skip to content