Aktualizacja strony została wstrzymana

Puste groby – Jason Morgan

Zeszłego lata w Kanadzie płonęły katolickie kościoły. Jeden pożar  po drugim zamieniał w popiół i dym znaczną część katolickiego dziedzictwa Kanady. Kanadyjscy politycy nie zrobili nic, aby powstrzymać te zbrodnie popełniane z nienawiści. Niektóre z kanadyjskich skrajnie lewicowych „elit” kibicowały temu wszystkiemu. Amerykańskie media wyraziły swoje współczucie… dla podpalaczy.

Władze kanadyjskie mogły zapewnić ochronę kościołom podczas tej szaleńczej kampanii. Może udałoby się uratować niektóre kościoły. Ale prawdopodobnie nie było do tego zbyt wielu chętnych. Faszystowski rząd  Kanady był wtedy bardzo zajęty prześladowaniem chrześcijańskich duszpasterzy i kierowców ciężarówek. W sumie, prawie 70 kościołów zostało spalonych. Było to jedno z najbardziej okrutnych przestępstw popełnionych z nienawiści w Ameryce Północnej przeciwko chrześcijanom lub Żydom, przywodzące na myśl  wspomnienia zamachów bombowych na murzyńskie kościoły w Birmingham, lub masowej rzezi dokonanej przez wyznawców Religii Pokoju 11 września 2001 roku. Ottawa i Waszyngton nie były tym zainteresowane..

(Tego lata przyszła kolej na Amerykanów. Ośrodki obrońców życia i chrześcijańskie kliniki położnicze są dewastowane i podpalane. Częściowo, inicjatywy takie są najwyraźniej podżegane przez terrorystów na głównych amerykańskich uniwersytetach. Władze nie robią nic aby temu zapobiec)

Powodem podpaleń w Kanadzie w 2021 roku było odnalezienie „masowych grobów” w dawnych szkołach dla tubylców, prowadzonych przez Kościół katolicki. Haniebna historia. Przerażająca przeszłość.

Jest to także fake news czyli odrażające kłamstwo. Do tej pory w tych „masowych grobach” nie znaleziono ani jednego ciała. Wszystkie „groby” są puste, jest tylko ziemia i korzenie drzew. To wszystko było kłamstwem.

Papież Franciszek podczas wizyty w Kanadzie przepraszał za to wszystko. To się nigdy nie wydarzyło, ale on i tak przeprasza. Puste groby, potworny fałsz – a Franciszek tapla się z tego powodu w antykatolickim masochizmie.

Z pewnością nie będzie to ostatnia pokutna pielgrzymka Franciszka do fałszywego masowego grobu. Pokażcie mu fałszywy pusty grób w dowolnym miejscu na świecie, przypiszcie nieistniejącą zbrodnię Kościołowi katolickiemu, a Franciszek wskoczy w najbliższy lot ITA Airways, aby osobiście się przed wami płaszczyć.

Cóż to za dziwna obsesja opanowała papieża? Puste groby – musi być w tym coś freudowskiego. Ponieważ, jak może powiedzieć każdy, kto był katechizowany poza fałszywą katolicką parafią Novus Ordo, to właśnie pusty grób dał początek religii, w którą papież Franciszek już nawet nie udaje, że wierzy. To był pusty grób w pobliżu Jerozolimy, który zmienił wszystko. To był pusty grób, który wysłał wierzących w Zmartwychwstałego Chrystusa na krańce ziemi, aby tam przygarnąć sieroty i ubogich tego świata i dać im wsparcie w imię Boga-Człowieka, który pokonał śmierć.

Pusty grób, grób z odsuniętym kamieniem i złożonym do środka całunem pogrzebowym. Ten pusty grób wywrócił pogańskie barbarzyństwo do góry nogami. Ten pusty grób ucywilizował prymitywny kontynent i nie tylko.

Jest wielu chrześcijańskich rdzennych Amerykanów, wielu chrześcijan wywodzących się  z tubylców. Chrystus umarł za wszystkich. Jego Zmartwychwstanie jest jedyną rzeczą, która kiedykolwiek mogła lub będzie mogła wiązać ludzkość w prawdziwym braterstwie.

Pusty grób jest cudem w zestawieniu z pustym łonem Matki Najświętszej, które nagle, dzięki łasce Bożej, zrodziło życie wieczne. Pusty grób doprowadzi do wielu, wielu innych pustych grobów w Dniu Sądu. Fałszywe puste groby w Kanadzie nie dokonają niczego, są tylko zwykłymi grudkami ziemi. Pusty grób Chrystusa złamał monopol diabła i na zawsze zrujnował jego projekt zemsty na Żywym Bogu.

Franciszek to odrzucił. Franciszek zaprzedał się ojcu kłamstwa. Diabeł szepcze do Bergoglio, a papież pracuje teraz dla odwiecznego wroga Tego, którego złożono do pustego grobu.

Jakiej to demonicznej przekory doświadczamy i nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, co widzimy. Papież Franciszek udaje się do Kanady, by nosić pokutne odzienie i pierzaste nakrycia głowy na pustych grobach nieistniejących rdzennych ofiar, które są wychwalane przez fałszywe media informacyjne i „elity” w północnoamerykańskim rządzie i środowisku akademickim. (Jeden z kanadyjskich naukowców, który zwrócił uwagę na przemysł fałszywych wiadomości – został zwolniony) Farsa jest niemal komiczna.  Papież, który został przebudzony. Tani żart dla taniej rozrywki. Ale przyjrzyjcie się bliżej, a zobaczycie, że to czysta nienawiść. Bergoglio sprawuje urząd kpiąc z Naszego Pana. Wskazuje na fałszywe puste groby z udawanym współczuciem i udawanym oburzeniem, jakby chciał powiedzieć: „Zobaczcie, wszystkie puste groby są kłamstwem”.

Bergoglio nie pojechał do Kanady tylko po to, aby zrobić z siebie głupka. Owszem, robi to w dużej mierze. Ale jego większy cel jest całkowicie złowrogi. Bergoglio wydaje się nienawidzić chrześcijaństwa, a w zasadzie chrześcijan w ogóle. Z pewnością chciał odwiedzić miejsce, w którym płoną kościoły. To coś, co Franciszek może uczcić. Ale chciał także, przede wszystkim, złorzeczyć Bogu.

„Puste groby – co za stek bzdur. Tak sztywniacy, ci którzy wierzą w puste groby! A ten drugi pusty grób… No cóż, kim jestem, żeby oceniać?”.

Cokolwiek Bergoglio robi teraz, robi to dla ciemnego typa, który zdecydowanie nie jest Zmartwychwstałym Chrystusem. Bergoglio w Kanadzie nie odgrywa tylko żałosnego show papieża i Indianina. On rozwija swoją prawdziwą inicjatywę: zniszczenie Kościoła, który założył Zwycięzca Śmierci dwa tysiące lat temu dla naszego zbawienia. Fałszywy popis Bergoglio z pustymi grobami nie jest tylko złym teatrem. Wcale nie. To bluźnierstwo, oszałamiające i śmiałe bluźnierstwo skierowane do Najwyższego.

Nie dajcie się zwieść, moi bracia i siostry w Chrystusie. Nie dajcie się zwieść sztuczce z pustymi grobami. Franciszek jest człowiekiem diabła. Patrzcie na prawdziwy pusty grób. Patrzcie na Tego, który w końcu położy kres intrygom Bergoglio i jego wspólników.

Jason Morgan

 

Tłum. Sławomir Soja

Źródło: The Remnant (August 2, 2022) – 'On Empty Graves’

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Odniesiemy się krótko tylko do jednego, pobocznego w tym konteście tematu. Otóż Autor mówi o „masowej rzezi dokonanej przez wyznawców Religii Pokoju 11 września 2001 roku”, niewątpliwie sugerując, że zamachu 9-11 dokonali wyznawcy Islamu…

Zajmowaliśmy się wydarzeniami 11 września wielokrotnie, prześledziliśmy dziesiątki „teorii konspiracji” i do tej pory, prawdę mówiąc, nie mamy pewności KTO bezpośrednio dokonał tego zamachu terrorystycznego. Albo inaczej: nie wiemy jaką rolę pełnili rzekomi ostateczni wykonawcy: czy wykonawcami byli wskazani przez media islamscy ekstremiści – co jest najmniej prawdopodobne – czy w ogóle istnieli, czy też byli oni – no właśnie – jedynie wykonawcami pewnego Planu, do którego wypełnienia się byli dopuszczeni i których zamierzenia i kroki były w pełni kontrolowane przez służby specjalne.

Oficjalna wersja ma tyle dziur, kreuje więcej pytań niż daje podstawowych odpowiedzi, a w tych odpowiedziach mamy więcej kłamstw i manipulacji niż niezaprzeczalnych i popartych dowodami faktów. W każdym razie jednoznaczne twierdzenie Autora o „masowej rzezi dokonanej przez wyznawców Religii Pokoju 11 września 2001 roku”, jest najmniej realistyczne. Natomiast wszystko wskazuje, że autentycznymi reżyserami rzezi były niewąpliwie Siły Zła w gabinecie cieni amerykańsko-izraelskiego establishmentu.

Dziś jednak, po ponad 20 latach, niemal nikt nie zajmuje się dalszym dociekaniem kto, jak i gdzie. Z jednej, oficjalnej strony – wszystko jest już ustalone i „wyjaśnione”; z drugiej – ma miejsce stagnacja, gdyż niewiele nowych informacji napływa i obie strony ustawiły się naprzeciw siebie z całkowicie odmiennymi opisami wydarzeń.

I najprawdopodobnie tak będzie za kolejne 20 lat, kiedy to ludzie zapomną o dzisiejszych wydarzeniach: i o tzw. pandemii 2020-2021, i tzw. Covid-19, i o miłości do Ukrainy. Poszczepieni powymierają bądź będą stałymi klientami przemysłu farmaceutyczno-medycznego, nieposzczepieni będą wegetować gdzieś na pograniczach rzeczywistości. Polska, jeśli utrzyma się, będzie jakąś kolonią, Polacy będą mieszkali w rezerwatach – jak Indianie – i spotykać się w klubach regionalnej egzotyki. 

W Watykanie kolejny „papież” będzie coraz jawniej oddawał cześć Bestii, a „katolickie media” będą usprawiedliwiały obraną orientację.

W międzyczasie, ci sami fachowcy od pisania scenariuszy typu 9-11 zaaranżują kilka kolejnych wojenek i resetów, a korporacyjne media odpowiednio sprawnie przekażą publice co ma myśleć i jak się zachowywać. Najgorsze, że społeczeństwa bez większego sprzeciwu, a nawet ochoczo, kupią nowe narracje.

 


 

Skip to content