Aktualizacja strony została wstrzymana

Żołnierz amerykański pobił Polaka. Prokuratura umorzyła sprawę przez umowy międzynarodowe

Prokuratura Okręgowa w Warszawie umorzyła postępowanie przeciwko amerykańskiemu żołnierzowi, który pobił mieszkańca Łodzi. Zdarzenie miało miejsce w maju. Prokuratura wskazuje, że decyzja o umorzeniu wynika z zapisów umów międzynarodowych podpisanych przez Polskę i Stany Zjednoczone – podał portal Gazeta.pl w ubiegłym tygodniu.

Zdarzenie miało miejsce w maju przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Małżeństwo siedziało w jednym z ogródków przy lokalu gastronomicznym. Para poznała dwóch Amerykanów, którzy przedstawili się jako żołnierze armii USA wspierający misję pilotów myśliwców stacjonujących w bazie lotniczej w Łasku. Jeden z żołnierzy USA zaczął w pewnym momencie obrażać kobietę. Miał mówić: „I will f*** your wife, bitch (Wyr****m ci żonę, k***o)”. W obronie żony stanął Polak. W odpowiedzi został dotkliwie pobity przez Amerykanina. […]

Całość: Kresy.pl (20 lipca 2022)

 


 

Amerykański żołnierz dotkliwie pobił polskich policjantów. Jest nietykalny

Szeregowiec armii amerykańskiej na dzień przed sylwestrem przebywał na przepustce w Gdańsku. Żołnierz był pijany i agresywny. Na miejsce wezwano policję. Amerykanin poważnie poturbował trójkę funkcjonariuszy – w tym jedną policjantkę. Dzięki umowie, którą zawarł pisowski rząd z Amerykanami, jest nietykalny.

Gregory R., 22-letni szeregowiec armii amerykańskiej na przepustce z jednostki wojskowej w Drawsku Pomorskim pojechał poimprezować do Gdańska. Wynajął apartament przy ul. Świętego Ducha i 30 grudnia wraz ze znajomymi rozpoczął już witanie Nowego Roku.

Amerykanin i jego goście zachowywali się tak źle, że sąsiedzi byli zmuszeni wezwać na miejsce policję. Żołnierz z USA nie zamierzał jednak podporządkować się polskim funkcjonariuszom.

– Troje funkcjonariuszy podejmowało czynności związane ze zgłoszoną interwencją zakłócania porządku i podejrzeniem zniszczenia mienia na miejscu – informuje prok. Grażyna Wawryniuk z gdańskiej prokuratury okręgowej. – Mężczyzna był agresywny, zaatakował funkcjonariuszy. Dwóch policjantów ma urazy, jeden z nich ma złamanie kości nosa, drugi – kości śródręcza. Policjantka, na szczęście, mimo zadanego ciosu, nie doznała poważniejszych urazów.[…]

Całość: Najwyższy Czas! (5 stycznia 2022)

 


 

Amerykańscy żołnierze pobalowali w Gdańsku! Jeden z nich miał zostać odurzony narkotykami i oszukan

Magazyn wojskowy „Stars and Stripes” napisał o sprawie imprezy Amerykańskich żołnierz w Gdańsku. Wojskowi z elitarnej jednostki postanowili się zabawiać w klubie ze striptizem. Jeden z nich miał zostać odurzony narkotykami i oszukany na dużą sumę pieniędzy.

Mimo że wszystko wydarzyło się we wrześniu ubiegłego roku, to amerykański magazyn dopiero teraz opisał tę sprawę.

Żołnierze elitarnej 101. brygady powietrznodesantowej armii USA wybrali się do Gdańska na dwa dni. Tam mieli świętować urodziny wysokiego rangą Matthew Connera. Będąc na gdańskiej starówce, wylądowali w jednym z klubów.

Grupa się podzieliła – jak opisuje „Stars and Stripes” – wielu „mocno nietrzeźwych” żołnierzy zdecydowało się na powrót do hoteli, gdzie byli zakwaterowani. „Część z nich, w tym dowódca batalionu, wybrało się bawić się dalej, do klubu 'Obsession” – czytamy na portalu o2.pl.

Teraz siły zbrojne USA prowadzą dochodzenie w tej sprawie. Towarzysze mieli zeznać, że Conner zamówił wiele tańców erotycznych, a po imprezie zniknął. Odnalazł się dopiero następnego dnia, ale w innym hotelu.[…]

Całość: Najwyższy Czas! (28 kwietnia 2021)

 


 

Amerykanie kontrolują kierowców

W ostatnim czasie, w związku ze zwiększoną ilością wojsk amerykańskich na terenie powiatu gnieźnieńskiego, z inicjatywy wydziału ruchu drogowego pojawiły się nowe trzyosobowe patrole.

W ich skład wchodzi policjant drogówki, żandarm wojskowy i żołnierz amerykański – Military Police. [Brakuje ewidentnie rabina – admin]

Gnieźnieńscy policjanci od wielu lat współpracują z Żandarmeria Wojskową, przede wszystkim w zakresie działań prewencyjnych. Funkcjonariusze Policji i żołnierze Żandarmerii Wojskowej organizują wspólne patrole w rejonach zagrożonych naruszeniem porządku publicznego, czy przeprowadzają kontrole ruchu drogowego.

W ostatnim czasie, w związku ze zwiększoną ilością wojsk amerykańskich na terenie powiatu gnieźnieńskiego, z inicjatywy wydziału ruchu drogowego pojawiły się nowe trzyosobowe patrole. W ich skład wchodzi policjant drogówki, żandarm wojskowy i żołnierz amerykański – Military Police, w tłumaczeniu – Policja Wojskowa, odpowiednik naszej Żandarmerii Wojskowej.

Ma to związek z poruszaniem się po drogach samochodami przez żołnierzy amerykańskich. Na chwilę obecną trudno mówić o efektach. Celem jest przede wszystkim zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń. [Taki chuj! Ma to na celu oswojenie polactfa z przejęciem kontroli przez naszych wrogów. – admin]

Trzeba dodać, że żandarmi uprawnieni są m.in. do legitymowania i zatrzymywania, dokonywania kontroli osobistej oraz używania w stosunku do tych osób wszystkich prawem dopuszczonych środków przymusu bezpośredniego.

http://moje-gniezno.pl

Całość: Dziennik gajowego Maruchy (2018-07-10)

 


 

Desant izraelski na lotnisko w Polsce

Published: Jun 13, 2018

 


 

 
 
 
Skip to content