Aktualizacja strony została wstrzymana

Steve Kirsch: Moje 3-minutowe przemówienie przed CDC

Steve Kirsch (więcej o tym wynalazcy, milionerze pisaliśmy m.in. tutaj) ma wygłosić dzisiaj przemówienie przed panelem w CDC.

Samo „przemówienie” być może jest określeniem nieco na wyrost, bowiem raz kiedyś wybrane osoby mają prawo do 3-minutowego wystąpienia przed panelem jakiejś komisji „bezpieczeństwa” szczepionek, działającej przy skompromitowanej instytucji CDC (Centers for Disease Control and Prevention – amerykańska federalna agencja „Centra Kontroli i Prewencji Chorób”).

Jak głosi statut tej kryminalnej organizacji, CDC ma za zadanie zapobieganie chorobom, monitorowanie i zwalczanie związanych z chorobami zagrożeń. Niestety, instytucja ta, zatrudniająca ponad 10 tysięcy ludzi, jedynie przyczynia się swoimi wytycznymi do mnożenia chorób, a nie do ich zwalczania, np. poprzez promocję wielu leków, które już w trakcie ich rejestracji, zarówno producent jak i CDC wiedzą, że są niebezpieczne. Niektóre z tych autoryzowanych leków i szczepionek po pewnym czasie jest wycofywanych z rynku, gdyż te same szacowne gremia najpierw dopuszczające je do obrotu, później decydują że jednak „autoryzowane leki” powodują więcej szkód niż pożytku. Zamiast od razu krytycznie podchodzić do przedstawionych przez producenta danych – bardzo często po prostu fałszowanych – te naukowe panele pochylają się na liczbami, przytakują producentowi, a w kilka lat później jednak stwierdzają, że pomylili się. Pomimo tego nagminnego procederu, nikt jednak nie ponosi z tego tytułu żadnej odpowiedzialności. Jedynymi cichymi ofiarami pozostają zmarłe osoby i stworzone w wyniki stosowania autoryzowanych przez CDC leków i szczepionek – miliony kaleki.

Leki oraz szczepionki to wielki biznes, w którym CDC ma swój ogromny udział, również poprzez powiązania finansowe z firmami farmaceutycznymi. CDC posiada też patenty na wiele lekarstw, czerpiąc z tych patentów profity (czytaj: klasyczny konflikt interesów).

Red.

 

Wystąpienie Steve’a Kirscha można obejrzeć na żywo 19 maja 2022 roku. Celem spotkania jest zatwierdzenie programu COVID dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

Oto linki do porządku obrad i transmisji na żywo.

Spotkanie rozpoczyna się o godz. 11.00 czasu wschodniego (w Polsce godzina 17:00). Część poświęcona komentarzom publicznym rozpoczyna się o godz. 13.00 czasu wschodniego.

Niestety, z mojego osobistego doświadczenia wynika, że moje wystąpienie nie będzie miało znaczenia. Jestem pewien, że jednogłośnie zatwierdzą boostery dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Jestem pewien, że nikt z nich nie zwróci się do mnie z prośbą o udostępnienie danych. Żaden z nich nie udostępni publicznie swoich danych, ponieważ ich nie posiada. Gwarantuję to.

Wcześnie jednak nauczyłem się, że nikt nigdy nie wygrał partii szachów, rezygnując z gry. Więc przynajmniej zrobię to, co do mnie należy, aby uratować życie naszych dzieci.

 

Steve Kirsch: Moje 3-minutowe przemówienie

Witam. Nazywam się Steve Kirsch. Jestem dyrektorem wykonawczym Fundacji Badań nad Bezpieczeństwem Szczepionek (Vaccine Safety Research Foundation). Nie mam żadnych konfliktów interesów.

Nalegam, abyście nie zatwierdzali szczepionek przypominających (boosters), ponieważ mamy nowe bezpośrednie dane obserwacyjne, które wyraźnie pokazują, że szczepionka zabija więcej dzieci, niż ratuje.

Nie powinniście jednak wierzyć mi na słowo.

Przed głosowaniem każdy członek komisji powinien przeprowadzić proste badanie rzeczywistości.

A musicie to sami zrobić, ponieważ dane CDC dotyczące zgonów osób poniżej 25. roku życia nie są kompletne dla żadnej daty po styczniu 2021 roku. Zaś dane CDC dotyczące zgonów nie wskazują na podejrzenia zgonów związanych ze szczepionką COVID. Nie ma też żadnych danych na ten temat po wprowadzeniu szczepionki do obrotu.

Krótko mówiąc, rząd nie dostarczył kluczowych danych potrzebnych do dokonania oceny. Założono, że szczepionki nie spowodowały ani jednego zgonu. A to po prostu jest nieprawdą.

<minutowy sygał>

Jedynym sposobem na uzyskanie potrzebnych danych jest przeprowadzenie własnego badania po wprowadzeniu szczepionek do obrotu.

Na szczęście istnieje prosty sposób, aby to zrobić, i chcę się podzielić metodą, którą ja zastosowałem. Możesz skopiować moją metodę lub wymyślić własną.

Oto, co zrobiłem….

Mam setki tysięcy zwolenników w mediach społecznościowych.

Zapytałam ich: „Czy znasz jakieś dzieci, które zmarły od stycznia 2020 roku? Ile z nich zmarło z powodu szczepionki COVID? Ile mogło umrzeć z powodu tej szczepionki?”

Przypomnienie sobie takich zdarzeń (jak śmierć dzieci) nie powinno wiązać się z istotną tendencyjnoścą, ponieważ śmierć dziecka z powodu COVID lub szczepionki jest wydarzeniem, o którym nikt nie zapomina. Zatem nawet jeśli istnieje tendencja do przypominania sobie niedawnych wydarzeń, dotyczy ona w równym stopniu obu opcji.

Jeśli COVID i szczepionka mają taki sam wskaźnik śmiertelności, można by oczekiwać, że liczba zgłoszonych zgonów spowodowanych przez COVID będzie cztery razy większa niż liczba zgonów spowodowanych przez szczepionkę, ponieważ w tym przedziale wiekowym okres był ponad cztery razy dłuższy w przypadku COVID niż szczepionki (29 miesięcy vs. 7 miesięcy).

<minutowy sygnał>

Jeśli CDC ma rację, że szczepionki zawierające mRNA nie spowodowały żadnych zgonów, liczby powinny być bardzo nierówne – dziesiątki zgonów spowodowanych przez COVID i zero zgonów spowodowanych przez szczepionki.

Ja znalazłem coś zupełnie przeciwnego: Zgłaszano zero zgonów spowodowanych przez COVID, ale 6 zgonów uznano za związane ze szczepionką.

Wszystkie 6 zgonów było niespodziewanych i nastąpiły u wcześniej zdrowych dzieci wkrótce po szczepieniu.

W 80% przypadków przeprowadzono autopsję.

Chętnie podzielę się z Komisją szczegółami każdego z tych niewyjaśnionych zgonów, abyście mogli przeprowadzić własne, niezależne dochodzenie, w tym zapoznać się z raportami z autopsji. Żaden z tych zgonów nie został zgłoszony do systemu VAERS.

Jeśli nie potraficie wyjaśnić wyników, które ja otrzymałem, nie powinniście w tej chwili zatwierdzać tych szczepionek. Dane, które otrzymałem, wyraźnie wskazują, że w tej grupie wiekowej szczepionki przynoszą więcej szkody niż pożytku. Po prostu nie ma innego wytłumaczenia.

Nietrudno się o tym przekonać, jeśli ma się otwarty umysł. Czy chcecie zobaczyć te dane przed dzisiejszym głosowaniem?

Steve Kirsch

 

Podsumowanie

Nie spałem całą noc, pisząc ten tekst. Mam nadzieję, że to coś zmieni, ale nie jestem optymistą. Członkowie komisji zazwyczaj „wyłączają się” podczas komentarzy publicznych. Nigdy nie widziałem, aby odnieśli się do czegokolwiek, co zostało powiedziane podczas okresu komentarzy publicznych. Ale ja przynajmniej próbowałem.

Wiem, że przewodnicząca słucha, ponieważ zatrzymała moją wypowiedź, gdy obraziłem komisję w jednym z wcześniejszych wystąpień. Ale w innych przypadkach ignoruje ona wszystko, co mówię.

Jeśli podoba Ci się to, co robię, rozważ możliwość zostania płatnym subskrybentem, aby wesprzeć moją pracę. Dziękuję.

Źródło: Steve Kirsch substack (5/18/2022)

 


 

KOMENTARZ BIUBŁY:

Zamiast Komentarza, PRZYPOMNIJMY:

 • Nie ma bezpiecznych leków.
 • Każdy lek ma skutki uboczne, które często przewyższają ich promowane działanie. Dane o skali występowania skutków ubocznych są przemilczane.
 • Nie ma bezpiecznych szczepionek (mowa o tzw. tradycyjnych szczepionkach).
 • Wbrew propagandzie, znaczenie prewencyjne (tzw. tradycyjnych) szczepionek jest minimalne, jeśli w ogóle istnieje.
 • Preparaty rozprowadzane jako „szczepionki przeciwko Covid-19” wykazały w ciągu zaledwie półtora roku stosowania, nieznaną w historii skalę destrukcji organizmu. Władze przemilczają i ignorują miliony ofiar. Długofalowe skutki uboczne tych „szczepionek” są nieznane i potencjalnie niezwykle groźne. Dotychczasowe obserwacje i niezależne badania pokazują, że degradacja fukcjonowania organizmu osób zaszczepionych preparatami genetycznymi, postępuje i są one tykającymi bombami przeróżnych chorób, w tym masowych chorób automimmunologicznych.
 • Tzw. Covid-19 to urojona jednostka chorobowa.
 • „Wirus” SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany, nigdzie i nikt na świecie nie widział go, nie został zbadany przez żadne laboratorium na świecie, bo nie istnieje poza modelami komputerowymi, które go wygenerowały.
 • Na podstawie wygenerowanego wirtualnie in silico „wirusa”, stworzono tzw. testy, które – nawet przyznają to dzisiaj te same władze, które je wprowadziły i zmusily do stosowania – dają fałszywie pozytywne wyniki, dochodzące do 90%.
 • NIGDY nie zezwalaj na wstrzyknięcie do swojego organizmu preparatu reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, chyba że masz skłonności samobójcze.
 • NIGDY nie szczep się tzw. tradycyjnymi szczepionkami, gdyż one nie zapobiegają chorobom, natomiast przyczyniają się do wielu chorób, również w późniejszym okresie. Istnieje szeroka literatura naukowa, która jednak jest ignorowana bądź zwalczana przez medyczno-naukowy establishment związany z przemysłem farmaceutycznym, który kieruje się religijnym, dogmatycznym podejściem do szczepionek.
 • WAKCYNOLOGIA to współczesna odmiana alchemii zmieszanej z szarlatanerią i poza stosowaniem magicznych pojęć naukawych, nie ma nic wspólnego z prawdziwą, opartą na faktach, weryfikowalnych danych nauką. Jest rodzajem współczesnej religii z twardymi dogmatami, których nie wolno krytykować, poddawać w wątpliwość, podważać, wskazywać na ich zupełne oderwanie od weryfikowanych obiektywnych NAUKOWYCH faktów.

 

 


 

.