Aktualizacja strony została wstrzymana

Nazistowska Ukraina: Prezenter telewizyjny wzywa do ludobójstwa Rosjan poprzez zabijanie ich dzieci

Cytując nazistowskiego zbrodniarza wojennego Adolfa Eichmanna, Fahruddin Szarafmal – prezenter ukraińskiej telewizji Kanał 24 – wezwał swoich rodaków do zniszczenia narodu rosyjskiego poprzez zabijanie jego dzieci, oraz zaapelował do Ukraińców, by “zabili przynajmniej jednego Moskala”.

 

 

Nagranie wideo, na którym Szarafmal występuje w porannym programie Kanału 24, stało się we wtorek popularne, mimo że zostało opatrzone podpisem “17′ dzień wojny rosyjsko-ukraińskiej”. Twierdząc, że reaguje emocjonalnie, ponieważ jego dobry przyjaciel został zabity, Szarafmal zaczął nawoływać do ludobójstwa, cytując osławionego oficera SS.

“Pozwoliłem sobie zacytować Adolfa Eichmanna, który powiedział, że aby zniszczyć naród, trzeba najpierw zniszczyć jego dzieci. Bo jeśli zabijesz ich rodziców, dzieci dorosną i będą się mścić. Zabijając dzieci, one nigdy nie dorosną i naród zniknie” – powiedział, gdy na ekranie pojawiło się zdjęcie Eichmanna.

Eichmann był wysokim rangą oficerem SS, który odegrał kluczową rolę w tworzeniu nazistowskich obozów śmierci podczas II wojny światowej. Mimo że uciekł do Ameryki Łacińskiej, został aresztowany i osądzony w Izraelu w roku 1960 i skazany na śmierć za zbrodnie wojenne.

Chociaż konwencja genewska zabrania ukraińskim żołnierzom zabijania dzieci, Szarafmala to nie obowiązuje. “A kiedy będę miał okazję wyeliminować Rosjan, z pewnością to zrobię. Ponieważ nazywacie mnie nazistą, wyznaję doktrynę Adolfa Eichmanna i zrobię wszystko, co w mojej mocy, abyście wy i wasze dzieci nigdy nie żyli na tej ziemi” – dodał.

“Musicie zrozumieć, że chodzi tu o zwycięstwo narodu ukraińskiego, a nie o pokój. Potrzebujemy zwycięstwa. I jeśli będziemy musieli wyrżnąć wszystkie wasze rodziny, będę jednym z pierwszych, którzy to zrobią” – powiedział Szarafmal. “I miejmy nadzieję, że już nigdy na tej ziemi nie będzie takiego narodu jak Rosja i Rosjanie”.

“Jeśli Ukraińcy będą mieli możliwość (co w zasadzie obecnie robią) zniszczyć, zestrzelić, zabić, udusić Moskali, to mam nadzieję, że każdy się do tego przyczyni i zabije chociaż jednego Moskala” – zakończył.

W tle za Sharafmalem znalazł się napis “Rosyjski okręt wojenny, pierdol się” w języku ukraińskim – słowa rzekomo wypowiedziane przez żołnierzy z Wyspy Węży, którzy według Kijowa zginęli bohatersko, zanim jeszcze wszyscy oni zostali odnalezieni żywi, po poddaniu się rosyjskiej marynarce wojennej.

Kanał 24 ma siedzibę w Kijowie, ale jest własnością konglomeratu medialnego TRK Lux, który, jak się uważa, jest kontrolowany przez Katerynę Kit-Sadową i jej męża Andreja, mera Lwowa.

Źródło: https://goodwordnews.com/tv-presenter-calls-for-killing-children-quotes-nazi-war-criminal-rt-russia-and-the-former-soviet-union/

Za: Uczta Baltazara - (16 marzo 2022) | https://babylonianempire.wordpress.com/2022/03/16/nazistowska-ukraina-prezenter-telewizyjny-wzywa-do-ludobojstwa-rosjan-poprzez-zabijanie-ich-dzieci/

Skip to content