Aktualizacja strony została wstrzymana

Szef firmy technologicznej: Żydzi stoją za „pandemią”, Żydzi przejęli Kościół katolicki

Założyciel i prezes (CEO) firmy Entrata, specjalizującej się w oprogramowaniu i zarządzaniu biznesowym, stwierdził, że jesteśmy świadkami międzynarodowego spisku żydowskiego mającego na celu eutanazję narodu amerykańskiego przy pomocy preparatu reklamowanego jako „szczepionki przeciwko Covid-19”.

David Bateman, szef firmy zarejestrowanej w stanie Utah, wywołał „skandal” po ujawnieniu jego emaili wysłanych m.in. do gubernatora Utah, Spencera Coxa (R), przywódcy większości senackiej w stanowym parlamencie, Luz Escamilli (D) oraz wielu innych dyrektorów firm technologicznych i biznesów.

W emailu zatytułowanym „Ludobójstwo”, Bateman napisał: „Wierzę, że trwają sadystyczne próby eutanazji narodu amerykańskiego. Teraz to oczywiste. To niezaprzeczalne, ale nikt o tym nie mówi”.

Bateman stwierdził również, że Żydzi przejęli nadzór nad Kościołem katolickim, co uczyniono poprzez osobę „papieża Franciszka”.

Wierzę, że za tym stoją Żydzi. Od 300 lat Żydzi próbują przeniknąć do Kościoła katolickiego i potajemnie umieścić Żyda na szczycie. Stało się to w 2013 roku z papieżem Franciszkiem. Wierzę, że pandemia i systematyczna eksterminacja miliardów ludzi doprowadzi do wysiłków na rzecz konsolidacji wszystkich krajów świata pod jedną flagą z totalitarnymi rządami. Wiem, to brzmi szalenie. Nikt o tym nie informuje, ale chasydzi w USA ustanowili prawo dla swojego ludu, że nie wolno ich szczepić z jakiegokolwiek powodu”.

David Bateman zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa firmy. Wobec medialnej paniki oskarżającej go o „antysemityzm” i „teorie spiskowe”, Bateman nie wycofał się jednak ze swoich przemyśleń, lecz dodatkowo podkreślił w emailu do lokalnej stacji telewizyjnej FOX13:

Tak, wysłałem to. Niczego innego nie czuję do Żydów, jak tylko miłość. Niektórzy z moich najbliższych przyjaciół to Żydzi i  serce mi pęka [wiedząc o tym, że] przez te 2500 lat byli oni prześladowani przez prawie każdy kraj na ziemi. Ale wierzę, że masoni szkockiego rytu stoją za pandemią (w przeważającej mierze to Żydzi). … I obawiam się, że miliardy ludzi na całym świecie są obecnie eksterminowane.

Na stwierdzenia Batemana odpowiedział na Twitterze gubernator stanu Utah, który to wpis przytaczamy jedynie z dziennikarskiego obowiązku:

 

W pierwszych i już licznych komentarzach pod informacją, znajdujemy w zdecydowanej większości uwagi potępiające, mamy też mieszaninę niezrozumienia bieżącej sytuacji, jak również pada kilka interesujących uwag.

Ma rację w odniesieniu do „zatorowych szczypawek” (clot shots), ale jest zdezorientowany co do tego kto za tym stoi.

Wygląda z tego, że nikt nie wie nic na temat dynastii bankowej Rotszyldów” – uwaga do oburzonych komentarzy.

Sześć lat temu powiedziałbym, że ten gość to jakiś szajbus, ale dzisiaj NIE powiedziałbym tego.

On mówi prawdę.

 

Oprac. www.bibula.com
2022-01-05
na podstawie Breitbart News (5 Jan 2022)

Skip to content