Aktualizacja strony została wstrzymana

Bezcenne lekcje z Indii: zaszczepione stany chorują, niezaszczepione wyleczone iwermektyną

Warto zapoznać się z poniższym artykułem napisanym przez amerykańskiego lekarza dotyczącym unikalnych doświadczeń Indii z covidem. Autor porównuje 2 stany hinduskie – północny Uttar Pradesh (populacja 200 mln) i południowy Kerala (populacja 34 mln). Stany te dramatycznie różnią się pod względem zachorowalności, hospitalizacji i zgonów od covid. Malutka Kerala miała 619 razy więcej zachorowań i 100 razy więcej zgonów z powodu covida, niż 6 razy liczebniejszy Uttar  Pradesh.

https://indianexpress.com/article/cities/lucknow/uttar-pradesh-government-says-ivermectin-helped-to-keep-deaths-low-7311786/

https://www.thedesertreview.com/opinion/columnists/indias-ivermectin-blackout—part-iii-the-lesson-of-kerala/article_ccecb97e-044e-11ec-9112-2b31ae87887a.html

Skąd te wielkie różnice?  Otóż Kerala to tradycyjnie komunistyczny stan Indii o wysokim procencie wyszczepienia populacji na covid (ok. 70%), gdzie przyjęto zachodnią praktykę walki z tą chorobą – maksymalnie szczepić i praktycznie nie leczyć.  Natomiast Uttar Pradesh cechuje się bardzo niskim stopniem  wyszczepienia (poniżej 5%) i od początku pandemii przyjął zupełnie inną strategię jej zwalczania. Administracja zdrowia tego stanu rozdała wszystkim obywatelom tabletki starego, taniego leku iwermektyny do leczenia covida we wczesnych etapach choroby, oraz do profilaktycznego stosowania u osób mających kontakty z zarażonymi. W ten sposób mądra, nieprzekupna administracja tego stanu całkowicie opanowała pandemię. W tym samym czasie najbardziej wyszczepione stany i kraje zmagają się z niekończącymi się falami pandemii covida oraz chorób poszczepiennych, bo dziś już wiadomo, że szczepienia nie chronią przez zarażeniem, lecz zwiększają ryzyko zachorowania.       

Udowodniona skuteczność iwermektyny w leczeniu covid sprowokowała agresywne ataki na ten lek i metodę leczenia ze strony korporacyjnych agencji medycznych pretendujących do bycia wyroczniami w medycynie, oraz ze strony skorumpowanych rządów, które poczuły w tym tanim skutecznym leku wielkie zagrożenie dla swych bilionowych zysków około-pandemicznych.

https://www.ama-assn.org/press-center/press-releases/ama-apha-ashp-statement-ending-use-ivermectin-treat-covid-19

Gdyby Polska miała mądry, suwerenny, uczciwy rząd, to poszłaby śladem Uttar Pradesh i odniosła sukces w zwalczeniu covida, dając tym pozytywny przykład innym krajom Europy. 

Nie ulega dziś wątpliwości, że szczepionki covid są broniami biologicznymi, które wywołują choroby, ciężko okaleczają i zabijają. Antynaukowe, socjopatyczne zakusy wielu reżimów, żeby przymusowo zaszczepić wszystkich ludzi są globalnymi narzędziami terroru, zniewolenia i holokaustu. Nie można dziś używać eufemizmów do nazywania tych zbrodni przeciw ludzkości, ani chować głowy w piasek udając, że ich nie ma, lub że one nas nie dotyczą.    

Maria Majewska

Za: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (2021-12-01) | [Org. tytuł: «Bezcenne lekcje z Indii: komunizm [w stanie Kerala] vs iwermektyna»]

 


 

KOMENTARZ BIBUŁYSytuacja w poszczególnych stanach Indii jest analizowana przez prawdziwych naukowców i wszędzie wychodzi to samo: wyszczepione stany mają wielki problem z „kowidem”, a te gdzie zastosowano prewencję używając taniego (niemal darmowego i ogólniedostępnego) leku – problemów takich nie mają. Ktoś kto chciałby autentycznie walczyć  z tą czy inną chorobą, z pewnością wziąłby za wzór podejście w regionach gdzie poradzono sobie z zagrożeniem.

Ale jest dokładnie odwrotnie: światowe siły zła, które przelewają swe moce i wpływy poprzez wpływowych lokalnych polityków (najczęściej umoczonych w międzynarodowych układach finansowo-biznesowo-kryminalnych), narzucają strategię pomnażania ofiar.

O Indiach i dziesiątkach innych spraw mówił dr Robert Malone w audycji Joe Rogana – raz jeszcze polecamy ten wywiad, bo wyliczanie przykładów korupcji i manipulacji, o których w tej audycji była mowa, jest zbyt intensywne aby to wszystko opisywać. Trzy godziny prezentowania faktów i wyliczania oskarżeń pod adresem ludzi chcących przemienić świat w ramach „resetu”, i tych którzy przyłączyli się do nich, czyli polityków, media, środowiska naukowo-medyczne.

 


 

Skip to content