Aktualizacja strony została wstrzymana

Próba oskarżenia Big Farma … et consortes

W skardze do międzynarodowego sądu, Big Pharma, Gates, Fauci i brytyjscy urzędnicy zostali oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości. Aktywiści oskarżają brytyjskich urzędników i najpotężniejsze osobistości świata zdrowia o ludobójstwo, powołując się na szereg statystyk dotyczących skutków „szczepionek” i polityki COVID.

 

(LifeSiteNews) – Grupa, w skład której wchodzi były wiceprezes Pfizer dr Michael Yeadon, złożyła skargę do Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK) w imieniu obywateli Wielkiej Brytanii, przeciwko Borisowi Johnsonowi i urzędnikom brytyjskim, Billowi i Melindzie Gates, dyrektorom naczelnym firm Big Pharma, przewodniczącemu Światowego Forum Ekonomicznego Klausowi Schwabowi i innym za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Grupa brytyjska, w tym astrofizyk i przedsiębiorca pogrzebowy, dodatkowo oskarżyła dr. Anthony’ego Fauci; Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa, dyrektora generalnego Światowej Organizacji Zdrowia (WHO); June Raine, dyrektora naczelnego Agencji Regulacji Leków i Produktów Ochrony Zdrowia (MHRA); dr. Radiv Shah, prezes Fundacji Rockefellera; oraz dr Peter Daszak, prezesa EcoHealth Alliance, jako „odpowiedzialnych za liczne naruszenia Kodeksu Norymberskiego … zbrodnie wojenne i zbrodnie agresji” w Wielkiej Brytanii i innych krajach.

Po wielokrotnych nieudanych próbach wniesienia sprawy do angielskiego systemu sądowniczego, skarżący uciekli się do wezwania „w trybie pilnym” MTK, aby „powstrzymać rozpowszechnianie szczepionek COVID, wprowadzenie bezprawnych paszportów szczepień i wszystkie inne rodzaje nielegalnych działań wojennych … prowadzonych przeciwko narodowi brytyjskiemu”.

W skardze grupy złożonej 6 grudnia, przedstawiają oni dowody na to, że „szczepionki” COVID-19 są w rzeczywistości eksperymentalnymi terapiami genowymi opracowanymi z wykorzystaniem badań gain-of-function z koronawirusów nietoperzy, argumentując, że te „szczepionki” spowodowały masowe zgony i obrażenia oraz że rząd brytyjski nie przeprowadził dochodzenia w sprawie takich zgłoszonych zgonów i obrażeń; że liczba przypadków i zgonów w systemie COVID została sztucznie zawyżona; że maski na twarz są szkodliwe z powodu niedotlenienia, hiperkapnii i innych przyczyn; a testy PCR są „całkowicie niewiarygodne” i „zawierają rakotwórczy tlenek etylenu”. „

Ponadto argumentowali, że skuteczne leczenie COVID-19, takie jak hydroksychlorochina i iwermektyna, zostały stłumione, co doprowadziło do większej liczby zgonów z powodu COVID-19 niż to, co powinno mieć miejsce.

Stawiają tezę, że blokady zostały wprowadzone pod pretekstem sztucznie zawyżonej liczby infekcji i zgonów spowodowanych przez zmodyfikowanego wirusa, jak również eksperymentalne „szczepionki”:

masowe krótkoterminowe szkody i śmierć, z co najmniej 395 049 zgłoszonymi niepożądanymi reakcjami na „szczepionki” COVID w samej Wielkiej Brytanii; gwałtowny wzrost liczby telefonów na ChildLine od bezbronnych dzieci podczas blokad; „zniszczenie bogactwa i firm” poprzez narzucone blokady; „poważne pozbawienie wolności fizycznej z naruszeniem podstawowych zasad prawa międzynarodowego”, w tym zakazy podróżowania i zgromadzeń oraz przymusowa kwarantanna i samoizolacja; apartheid z powodu segregacji ze względu na posiadanie paszportu szczepionkowego; oraz „spodziewane zmniejszenie płodności” po „szczepieniu”, wśród innych szkodliwych skutków fizycznych i psychologicznych.

Ponadto skarżący utrzymują, że „tłumienie bezpiecznych i skutecznych alternatywnych metod leczenia Covid-19 jest równoznaczne z morderstwem i wymaga pełnego dochodzenia przez sąd.” Zauważyli, że oprócz cenzurowania informacji online na temat i promocji tych alternatywnych metod leczenia, „niektóre czasopisma akademickie blokują publikację badań pokazujących skuteczność leków takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina.”

Wnioskodawcy przytoczyli również cytaty z ocalałych z Holocaustu, którzy narysowali „ostre paralele między ograniczeniami Covid a początkiem Holocaustu.” W liście otwartym ocaleni z Holokaustu zwrócili się do medycznych organów regulacyjnych o „natychmiastowe zatrzymanie tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości”, który ich zdaniem narusza Kodeks Norymberski.

Twierdzą nawet, że „na naszych oczach rozgrywa się kolejny holokaust o większej skali”. Jedna z ocalałych, Vera Sharav, zauważyła w wywiadzie cytowanym w skardze:

Surowa lekcja Holokaustu jest taka, że kiedy lekarze łączą siły z rządem i odstępują od swojego osobistego, zawodowego, klinicznego zobowiązania, by nie szkodzić jednostce, medycyna może zostać przekształcona z leczniczej, humanitarnej profesji w morderczy aparat„.

To, co odróżnia Holokaust od wszystkich innych masowych ludobójstw, to kluczowa rola, jaką odegrał establishment medyczny, cały establishment medyczny. Każdy krok morderczego procesu był popierany przez akademicki, profesjonalny establishment medyczny. Lekarze medycyny i prestiżowe towarzystwa i instytucje medyczne nadawały wenę legalności dzieciobójstwu, masowym mordom na ludności cywilnej.

Według wnioskodawców, wszystkie szkodliwe konsekwencje „szczepionek”, blokady i wirusa spełniają kryteria ludobójstwa, zbrodni przeciwko ludzkości i zbrodni wojennych przeciwko mieszkańcom Wielkiej Brytanii, ponieważ winni „członkowie rządu Wielkiej Brytanii i światowi przywódcy mają zarówno wiedzę, jak i zamiar w odniesieniu do tych rzekomych zbrodni.”

W rzeczywistości twierdzą oni, że niszczycielskie konsekwencje „szczepionek”, blokady i zmodyfikowanego wirusa są celowymi próbami depopulacji i destabilizacji społecznej jako części globalnie skoordynowanego planu konsolidacji bogactwa i władzy w rękach nielicznych.

Twierdzą oni, że środki te stanowią również „zbrodnię agresji”, czyli wysiłek „efektywnego sprawowania kontroli lub kierowania politycznymi lub militarnymi działaniami państwa”. W tym przypadku, jak twierdzą, celem jest „demontaż wszystkich demokratycznych państw narodowych, krok po kroku” oraz „zniszczenie małych i średnich przedsiębiorstw, przesuwając udziały w rynku do największych korporacji”, będących własnością ultra-bogatych, aby dać tej „elitarnej” grupie większą kontrolę polityczną i monetarną.

Emily Mangiaracina

 

Tłum. Roman A. Robaczewski

Źródło: Life Site News (Dec 16, 2021) – „Big Pharma, Gates, Fauci, UK officials accused of crimes against humanity in complaint to International court” – Emily Mangiaracina

Skip to content