Dr Robert Malone odpowiada na pytania zatroskanych rodziców – [VIDEO]

Bardzo interesujące, niezwykle rzeczowe wyjaśnienia dr. Roberta Malone, MD, wynalazcy metody mRNA stosowanej m.in. w „szczepionkach przeciwko Covid-19”, który spotkał się z zatroskanymi o swoje dzieci rodzicami w Puerto Rico.

W tym niemal 2-godzinnym spotkaniu w formie pytań i odpowiedzi, otrzymujemy solidne odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące działania i niebezpiecznych skutków tzw. szczepionki. Dr Malone po raz kolejny ostrzega, prosi rodziców o nie podawanie tego preparatu dzieciom. Wyjaśnia szczegółowo konsekwencje, włącznie z chorobami serca, mózgu, systemu rozrodczego, systemu autoimmunologicznego, skutkującego przez całe życie. Od tych „szczepionek” nie można się uwolnić, będą one degradowały organizm przez całe życie, rujnowały zdrowie – bez możliwości wyleczenia, bo nie można „odszczepić się”.

Konieczna lektura, niezbędny do obejrzenia film.

(Czy znajdzie się jakiś wolontariusz, którzy doda napisy do filmu? Lecz nie na zasadzie automatycznej translacji przy pomocy Googla, bo taka robota przynosi więcej szkody niż pożytku…)

 

Title: „Dr. Robert Malone’s Town Hall on child COVID vaccinations 12/12/21”

First published at 13:45 UTC on December 19th, 2021.

Length: 1 hr 46 min 20 sec

Źródło: BitChute

 

Skip to content