Aktualizacja strony została wstrzymana

Ukraina: Przywódca ortodoksyjnych Żydów sfingował swoje uprowadzenie aby uniknąć odpowiedzialności za stracone na giełdzie pieniądze

Przywódca ortodoksyjnych Żydów w Charkowie sfingował swoje uprowadzenie  celem ukrycia wstydliwych transakcji na giełdzie londyńskiej gdzie stracił ponad milion dolarów.

Po poszukiwaniach, rzekomo uprowadzonego przywódcy Charkowskiej Społeczności Ortodoksyjnych Żydów, ukraińskie służby specjalne znalazły go czwartego dnia całego i zdrowego, ukrywającego się w mieszkaniu na jednym z blokowisk Dniepropietrowska.

Poszukiwanie zaginionego rozpoczęto po zwróceniu się o pomoc na policję jego ojca, który, jak twierdzi, miał się z nim spotkać przed bankiem w Charkowie i przekazać 100 tysięcy dolarów. Syn nie pojawił się i rozpoczęto poszukiwania, które oceniono jako uprowadzenie.

Odnaleziony podczas przesłuchania przyznał się do sfingowania uprowadzenia. Jak twierdzi, przyjechał on z Charkowa do Dniepropietrowska aby zatrzeć po sobie ślad i uniknąć ewentualnych roszczeń ze strony właścicieli sześciu mieszkań należących do członków społeczności żydowskiej na Ukrainie, które tenże „przywódca żydowski” zastawił, a pieniądze ulokował ze stratą na giełdzie London Stock Exchange.

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: Interfax | http://www.interfax-religion.com/?act=news&div=6348 |

Skip to content