Recepta na współczesne polskie problemy

Według doniesień agencyjnych kryzys na białoruskiej granicy z Polską narasta: https://anti-empire.com/lukashenkos-gift-migrants-try-to-storm-eu-belarus-border-by-force/. Władze warszawskie niewątpliwie słusznie oskarżają Łukaszenkę o jego spowodowanie.

Jak zwykle w swej narracji, nie zapominają też o Putinie, który w zachodniej retoryce pozostaje dyżurnym sprawcą wszelkiego zła na naszej planecie: https://www.euronews.com/2021/11/09/poland-belarus-putin-behind-migrant-crisis-at-border-says-polish-pm-morawiecki.

Pobrzękując szabelką, Warszawa deklaruje również podwojenie liczebności sił zbrojnych: https://apnews.com/article/europe-poland-migration-warsaw-belarus-495eb7287b31ba7bcb5da66172237217.

Wzorem swych zachodnich ideałów, tumanowaci obywatele III RP, dawno zapomnieli, że nie kto inny jak właśnie warszawski reżim, od wielu już lat drażni dzikiego watażkę Łukaszenkę, w interesie unijnym wmieszywając się w sprawy wewnętrzne Białorusi, jak również permanentnie prowokuje rosyjskiego satrapę Putina, również w interesie Zachodu, a nie Polski.

Obywatele nie pamiętają również, ile to już razy „rosyjska agresja” wisiała na włosku, lub już następowała w postaci równie mitycznych, jak wirus covida, „zielonych ludzików Putina”.

Wszystko to podobno było w nadrzędnym interesie „wolności i demokracji”. Rozsądnym wydawałoby się, by zanim III RP, UE i reszta Zachodu, wprowadzać zacznie te „niezbywalne zachodnie wartości”, w postronnych państwach ościennych, które o tą łaskę nie proszą, zaczęły wprzódy same je w swych granicach respektować.

Fakt, że zachodnie społeczeństwa nie są w stanie zdiagnozować wyborczych igraszek pomiędzy „partiami politycznymi”, które poza nazwami i retoryką polityczną, od zawsze służą jednemu i temu samemu panu, globalnej oligarchii, nie oznacza „demokracji”, a jedynie dyktaturę zawoalowaną za kurtyną „procesów demokratycznych”.

Natomiast autentyczna wolność, nawet osobista, została w tych państwach zredukowana do ZERA. Reżimy decydują, kto, kiedy i co ma nosić na swej gębie, w jakie odległości ma się od współobywateli trzymać, itd., a co najważniejsze czy i kiedy ma się poddać obowiązkowi „szczepienia”!

Na Białorusi, watażki Łukaszenki, takiego ograniczenia elementarnych swobód obywatelskich nie było i nie ma. Czemu się więc go nieustannie czepiają? Panie retoryczne, bo każdy z odrobiną oleju w głowie, zaje sobie sprawę, że żaden skrajny totalitaryzm, jak i ten Unijny, nie może tolerować nawet umiarkowanej swobody w swym otoczeniu. Po prostu jest to dlań śmiertelnie niebezpieczne!

„Światłym” obywatelom Zachodu, z III RP na czele, zalecałoby się natomiast wziąć się za własne podwórko i oczyścić tą stajnię Augiasza, zanim będzie za późno.

A tu, pomimo kryzysu emigracyjnego, ekologicznego, energetycznego, finansowego, ….itd., monumentalne znaczenie niezmiennie przedstawia sobą pseudo pandemia covidowa. W celu twórczego zapłodnienia umysłów obywateli III RP, przedstawiam tłumaczenie publikacji, omawiającej to zagadnienie w przypadku USA: https://vaccineimpact.com/2021/mit-scientist-and-professor-on-exposing-covid-19-vaccine-injuries-you-have-to-be-careful-because-you-could-be-eliminated/:

„Dziś pragnę zaprezentować więcej dowodów na to, że administracja medyczna Stanów Zjednoczonych i firmy farmaceutyczne są winne zbrodni ludobójstwa.

Niejednokrotnie byłem krytykowany, nawet przez niezależne media, za używanie mocnych słów. Jednakowoż, to co jest obecnie niezbędne to odwaga zdemaskowania zbrodniarzy.

Faktem jest, że wielu szeregowych lekarzy leczących ofiary „szczepionek”, jak również renomowani specjaliści z tej dziedziny, próbowali od dawna ostrzec władze medyczne (FDA, CDC, NIH, etc.) o rezultatach szczepień i tych którzy zmarli, lub zostali inwalidami w ich następstwie. Nie tylko te informacje były ignorowane, ale nawet zmuszano ich do zamilczenia.

Wspomniani pracownicy medyczni, nie tylko narażają swe kariery i źródła utrzymania, ale nawet ryzykują własnym życiem, informując świat o tym jak wielkie spustoszenie wśród pacjentów powodują te modyfikujące genetycznie zastrzyki.

Monstra, które są wykonawcami tej zbrodni, spieszą się teraz by wyszprycować tyle dzieci ile to jest możliwe, zanim prawda ujrzy światło dzienne.

Nie ulega wątpliwości, że nastąpi to w momencie, gdy ofiar będzie tyle, że nie można będzie tego negować, nawet wśród największych głupców i ignorantów.

Dziś cytuję publikację adwokata Aarona Siri (https://aaronsiri.substack.com/p/one-brave-icu-physician-reporting), reprezentującego 12 lekarzy pogotowia ratunkowego, którzy bez rezultatu próbowali zwrócić uwagę odnośnych władz na zaistniałą sytuację. Adwokat złożył już 11 pozwów przeciw tym organom i planuje dalsze posunięcia.

Po 11 miesiącach masowej kampanii szczepionkowej, nie ma już najmniejszych powodów na dalsze przyzwolenie tej zbrodni. Czas już najwyższy zacząć stawiać tych sprawców przed sądami. I gdy sędziowie przysięgli uznają ich za winnych zbrodni, dokonać egzekucji, zgodnie z prawem tej Ziemi, Konstytucją Stanów Zjednoczonych Ameryki.”

Ignacy Nowopolski

Za: Ignacy Nowopolski Blog (10.11.2021) | https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/1180040,recepta-na-wspolczesne-polskie-problemy

Skip to content