Aktualizacja strony została wstrzymana

Gigantyczna manipulacja w służbie covida – Ignacy Nowopolski

Bóg stworzył Człowieka na Swój Obraz i Podobieństwo. Rozglądając się w około można wysnuć wniosek, że podobieństwo to nie dotyczy urody, mądrości, dobroci, czy inteligencji. Dotyczy ono jednego; WOLNEJ WOLI, dar której powoduje awans do roli DZIECI BOŻYCH.

Aby nie odbierać tego daru i idącego za nim statusu, Stwórca nie może zmuszać Ludzi do wejścia na drogę zbawienia. Musi to być dobrowolna i świadoma decyzja każdego powodowana MIŁOŚCIĄ DO BOGA.

Korzysta z tego szatan, który od czasów Adama i Ewy manipuluje Ludźmi. Z tego powodu, osoby manipulowane zostają okradzione z największego daru Stwórcy, jakim jest GODNOŚĆ DZIECKA BOŻEGO!

Z czasem część z nich zorientuje się, że jest manipulowana i dokona świadomego wyboru pomiędzy dobrem a złem.

Walka pomiędzy tymi dwoma siłami opisana jest w niedzielnej Ewangelii Święta Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny. Zwyczajowo na zakończenie mszy odśpiewywana jest pieśń „Boże Coś Polskę”, która powstała w okresie rozbiorów. W refrenie powtarzała się wtedy fraza: „Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie”. Po uzyskaniu niepodległości w II RP tekst zmieniono na :”Ojczyznę Wolną pobłogosław Panie”. W okresie PRLu pieśń była zakazana, a po 1989 roku w tzw. III RP śpiewano ją z tekstem z czasu II RP.

Po z górą trzydziestu latach kolonializmu unijnego, nadal śpiewa się ją w niezmienionej formie! Drobiazg! Pozornie. W podświadomość Polaków wtłacza się informację, że Polska jest wolna! Obrzydliwe kłamstwo!

Zarówno III RP, jak i okupująca ją germańska Unia Europejska, jak i przywódcze Stany Zjednoczone, jak i cały pozostały Zachód, zbudowanie są na fundamencie szatańskiego kłamstwa.

Masami otumanionego społeczeństwa kieruje się przy pomocy manipulacji, której apogeum stanowi ZBRODNIA LUDOBÓJSTWA pod kryptonimem „pandemia”.

Pospólstwo bezwzględnie wypełnia polecenia „władz”, sług szatana, co najlepiej widać w ŚWIĄTYNI BOŻEJ, gdzie przygniatająca większość rzekomych Chrześcijan, identyfikowana jest apokaliptycznym „znakiem bestii”, który zmaterializował się w naszych czasach w formie szmacianych kagańców na ich otworach gębowych.

Sprawą drugorzędną jest pytanie, którzy z „wiernych” w kagańcach noszą je jako świadomy hołd szatanowi, którzy z przeświadczenia o jego sanitarnych wartościach, którzy ze strachu przed władzą, a którzy ze zwykłej bezmyślności. Wszyscy oni oddają pokłon bestii w Domu Chrystusowym! I jak przedstawiona tu logika dokazuje, nie jest to małoistotne.

Zresztą cała covidowa mistyfikacja jest ukoronowaniem wszystkich dotychczasowych szatańskichj manipulacji; prawdziwym majstersztykiem zła! Każdy jej element jest głęboko przemyślany i precyzyjnie dopracowany.

 

Krótkie omówienie tych elementów segreguję od najważniejszego najmniej istotnego:

*”szczepionka”: zastrzyki różnych firm charakteryzują się podobnym do siebie składem i jest tych produktów różnorodność poczynając od chińskich, przez rosyjskie i amerykańskie. Owa „różnorodność” to też manipulacja mająca sugerować ludności możność ”wyboru”; podczas gdy „wybór” jest tylko jeden, dać się wyszprycować. Oferowane „produkty” nie odpowiadają definicji „szczepionki”, która musi w swym składzie zawierać osłabione patogeny powodujące stymulację systemu odpornościowego zaszczepionego. Covidowe „szczepionki” tego składnika nie posiadają, z tej prostej przyczyny, że mityczny covid po prostu nie istnieje i dlatego nikt na świecie nie wyodrębnił go do celów laboratoryjnej hodowli. Przy czym właściciel Pfizera, Kill Gates, nie ukrywa tego faktu w swych licznych publicznych wystąpieniach. Problem w tym, że nikt z pospólstwa go po prostu nie słucha, zadawalając się propagandą medialną płynącą z każdego zakamarka planety.

* manipulacja kompozycją zastrzyku polega na ukrywaniu najgroźniejszych komponentów pod przykrywką „tajemnicy wynalazcy” (proprietary ingredients). Oczywiście rozprowadzając te zastrzyki na masową skalę, nie uniknie się ich analizy dokonywanej przez niezależne laboratoria.

W skrócie wyczerpują one definicję: broni chemicznej (glikole i inne toksyczne związki organiczne), bakteriologicznej (kolczaste proteiny) i nanotechnologicznej (tlenek grafenu). Ponieważ wielokrotnie poruszałem szczegóły tej tematyki w odrębnych artykułach, nie elaboruję tu w tym przedmiocie, miast tego polecam zainteresowanym mój portal ze wszystkimi publikacjami: https://wordpress.com/home/drnowopolskipolskapanorama.home.blog.

Omawiane zastrzyki zawierają też tkanki pobrane z ciał nienarodzonych dzieci, które to są sprzedawane przemysłowi farmaceutycznemu przez kliniki aborcyjne.

DYGRESJA: Jak mniemam ten składnik ma jedynie czysto „duchowe” znaczenie, jako element satanistycznego rytuału naszych władców. W przeciwieństwie do naszych judeokatolickich „duszpasterzy”, którzy bez chwili wahania dostosowują prawidła rytu do wymogu „władz”, sataniści i masoni stanowiący gros naszych nadzorców i oprawców, bardzo poważnie traktują rytualne wymogi swej „religii”. A ponieważ szatan kpi sobie także ze swych sługusów, to ustanawia dla nich, oprócz zbrodniczych (np. tkanka aborcyjna), także groteskowe nakazy, jak skakanie przez murarski fartuch, lub paradowanie w szmacianych kagańcach.

*manipulacja swobodą poruszania się, wykorzystywana jest do „zachęcania” opornych do wykonania „szczepień”. Zwłaszcza dla Polaków, którzy wyjazdy do zagranicznych kurortów postrzegają jako swoista legitymacje swej „europejskości”, jest to trudna do powstrzymania się „zachęta”. Wyszprycuję się i będę mógł latać do Egiptu lub Turcji; takie jest powszechne rozumowanie. Tymczasem szpryca przynosi śmierć, choć nie natychmiastową, a wolność poruszania się zostanie przykrócona natychmiast po wyszczepieniu całej populacji.

*manipulacja stosunkami międzyludzkimi polega na atomizacji obywateli poprzez „dystans społeczny”, lockdowny i pełną monopolizację kontaktów do formy elektronicznej. Bóg stworzył Człowieka jako istotę społeczną; zatomizowany nic nie znaczy i nie może się przeciwstawić władzy, a większość wierzy że jest to „wymóg sanitarny”.

*manipulacja pieniądzem jest najpowszechniejsza i polega na wpojeniu służącym szatanowi łajdakom, że można zań kupić wszystko. Konowałowie mordują zań miliony ludzi, bandyci w mundurach pilnują by nie spadł im włos z głowy w trakcie czynności, propagandziści utrzymują kłamstwo na poziomie jedynej prawdy, „politycy” odgrywają przedstawienie wolności i samostanowienia elektoratu. I wszystko to za pieniądze. Tymczasem stanowią one jedynie przepustkę do piekła, o czym, zarówno siepacze, jak manipulowane pospólstwo , niebawem się przekona.

Ignacy Nowopolski

Za: Ignacy Nowopolski Blog (17.08.20210)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Nie będziemy odnosili się do całości – choć wstęp jest niezwykle precyzyjny – jednak dwie uwagi:

  • Przy czym właściciel Pfizera, Kill Gates” – Nie znamy, nie wiemy w jakim stopniu Kill Gates jest materialnie właścicielem Pfizera, np. ile posiada akcji, i wątpimy aby dzielił się tą informacją.
  • szczepionka”: zastrzyki różnych firm charakteryzują się podobnym do siebie składem i jest tych produktów różnorodność poczynając od chińskich, przez rosyjskie i amerykańskie” – wcale nie jesteśmy pewni czy produkty firm amerykańskich albo rosyjskich czy chińskich, mają podobny skład, a nawet podejrzewamy, że są zupełnie inne. Niestety, NIE WIEMY co jest naprawdę w składzie np. szczepionki firmy Pfizer, gdyż umowa tego koncernu z agencją federalną FDA oraz ze wszystkimi odbiorcami wyraźnie określa, że nie może ona być zbadana pod tym kątem przez kogokolwiek. Wskazał na ten fakt m.in. dr Robert Malone podczas niedawnego Sympozjum. On sam – wszak taki specjalista – przyznaje, że nie jest pewny co zawierają te preparaty. My sądzimy – bez opierania się o źródła, ale jedynie przypuszczając – że jednak np. rosyjskie produkty mogą nie posiadać tzw. kontrowersyjnego (czytaj: śmiercionośnego) grafenu, opracowali coś bardziej neutralnego, a do programu wyszczepiania przystąpili zdając sobie sprawę z globalnego trendu.

 


 

Skip to content