Aktualizacja strony została wstrzymana

Amerykańska Akademia Pediatryczna nienawidzi dzieci

Amerykańska organizacja pediatryczna American Academy of Pediatrics (AAP), skupiająca 62 tysiące członków, najczęściej lekarzy-pediatrów, zaapelowała aby wprowadzony zostały nakaz „uniwersalnego maskowania”, czyli obowiązku noszenia przez każde dziecko powyżej 2 roku życia maseczki zasłaniającej usta i nos.

Przygotowując się do jesiennego powrotu dzieci do szkół, AAP rekomenduje wprowadzenie obowiązku noszenia w szkole (badź innych ośrodkach, jak przedszkola i żłobki) przez dzieci powyżej 2 roku życia maseczek. W swoim „Przewodniku do bezpiecznych szkół” AAP nie próbuje nawet podeprzeć się jakimikolwiek podstawami medycznymi mogącymi uzasadnić skuteczność maseczek. Brak wyjaśnień i podstaw jest oczywista, gdyż nie istnieje na świecie ani jedno badanie naukowe mogące w najmniejszym nawet stopniu uzasadnić ten bezwartościowy pod względem medycznym proceder, jakim jest noszenie maseczek. Istnieją natomiast solidne badania pokazujące niebezpieczeństwo noszenia maseczek, które same w sobie posiadają groźne substancje, jak i w znacznym stopniu utrudniają oddychanie. Opublikowane w piśmie JAMA badania naukowe pokazują, że już nawet 3-minutowe noszenie przez dzieci maseczki zwiększa poziom dwutlenku węgla CO2 aż 12-krotnie. Z kolei badania przeprowadzone przez naukowców kanadyjskich w szkołach i ośrodkach opieki dziennej, wykazały, że stężenie przekraczające już 1000 ppm CO2 wiązało się z nasileniem objawów i zaburzeniami funkcji poznawczych. Objawy obejmowały podrażnienie oczu, gardła i nosa, a także bóle głowy, zmęczenie i zawroty głowy, a efekty poznawcze obejmowały zmniejszoną koncentrację, zmniejszoną wydajność zadań i obniżone wyniki testów. Normalny poziom CO2 w wolnym powietrzu wynosi około 400 cząstek na milion (ppm), a zaledwie trzyminutowe noszenie maseczki przez dzieci zwiększa ten poziom do 25 000 ppm.

AAP uczestniczy również w diabolicznym programie przygotowującym lekarzy do masowego wyszczepiania dzieci. Na pierwszym miejscu głównej strony AAP zamieszczono „materiały informacyjne” dla lekarzy-pediatrów „Preparing your practice for the COVID-19 vaccine for children„, propagujące wyszczepianie dzieci preparatem reklamowanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, która masowa zabija dorosłych i powoduje poważne zaburzenia krążenia u młodzieży.

Amerykańska organizacja anty-pediatryczna promuje również „chirurgiczne interwencje” u dorastających dzieci, które wprowadzone w błąd i zdezorientowane chciałyby „zmienić płeć”.

W ostatnich latach niemal wszystkie najważniejsze organizacje „medyczne”, skupiające „największe autorytety” stanęły po stronie anty-nauki i zaszkodzeniu dobru człowieka. Ich działania oraz milczenie szeregowych lekarzy spowodowało spadek zaufania do zawodu lekarza, utratę zaufania do instytucji rządowych i pozarządowych oraz dewaluację nauki, która przeradza się w narzędzie ideologiczne.

Oprac. www.bibula.com
2021-07-22
na podstawie Lifesitenews

.