Czy w Polsce zmarło od „szczepionki przeciwko Covid-19” 36 tysięcy osób?

Minęło już 7 miesięcy od „wyszczepiania” ludzkości tzw. szczepionką przeciwko Covid-19, czyli niebezpiecznym produktem przynoszącym coraz więcej ofiar. Media zupełnie nie informują o ogromnej liczbie zmarłych i wręcz astronomicznej liczbie cierpiących, chorych, często kalek do końca życia; media społecznościowe ocenzurowały jakąkolwiek dyskusję na ten temat, również czysto naukową, a agencje rządowe mające obowiązek obiektywnego prezentowania faktów, albo ukrywają je, albo po prostu bezczelnie kłamią.

Tak dzieje się w każdym państwie, których rządy zaprzedały się narracji kowidowej i brną zaprzeczając rzeczywistości.

W Unii Europejskiej oficjalne dane pochodzące z EuduraVigilance, podają, że w wyniku reakcji na „szczepionki przeciwko Covid-19” w całej Unii Europejskiej zmarło 18,298 osób, a u niemal dwóch milionów (1,823,219) odbiorców tych groźnych preparatów miały miejsce reakcje, często zagrażące życiu (u 50%).

Ofiary pochodzą od następujących produktów:

COVID-19 MRNA VACCINE MODERNA (CX-024414)
COVID-19 MRNA VACCINE PFIZER-BIONTECH
COVID-19 VACCINE ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19)
COVID-19 VACCINE JANSSEN (AD26.COV2.S)

 

Kłamstwa oficjalnych danych. Zaniżana liczba ofiar

Jak się jednak okazuje, oficjalne dane są mocno zaniżone. W wyniku zażądania opublikowania wszystkich danych, Szkockie Ministerstwo Zdrowia właśnie opublikowało dane, które pokazują, że do 11 czerwca 2021 roku w samej tylko Szkocji zmarło 5522 osób od „szczepionek przeciwko Covid-19”!

 

Zobacz: Public Health Scotland, COVID-19 statistial report, Published 23 June 2021. Ściągnij plik Excel i sam zobacz te dane!

 

Zrzut ekranu Public Health Scotland z raportem z dnia 23 czerwca 2021 zawierającym plik Excel („Deaths within of 28 days of vaccination”) sumujący 5522 osób, będących śmiertelnymi ofiarami „szczepionek przeciwko Covid-19”

 

Jest to ostatni opublikowany raport wyliczający ofiary śmiertelne „szczepionek przeciwko Covid-19”, gdyż późniejszy, datowany na 19 lipca 2021 nie zawiera już uaktualnionych danych.

Tak więc – według opublikowanych rządowych danych –  od 17 grudnia 2020 roku do 11 czerwca 2021 roku w samej tylko Szkocji system wylicza ponad 5 i pół tysiąca osób – śmiertelnych ofiar „szczepionek przeciwko Covid-19”. Co równie ważne, szkocki system bierze pod uwagę TYLKO przypadki do 28 dni od zastrzyku, czyli osoby zmarłe po tym okresie nie są wliczane jako ofiary niepożądanych skutków ubocznych tych „szczepionek”.

Całkowita liczba mieszkańców Szkocji to 5,5 miliona osób, co można przeliczyć, iż np. dla Stanów Zjednoczonych prawdziwa liczba ofiar śmiertelnych „szczepionek przeciwko Covid-19” wynosić może 331 tysięcy! Oficjalne dane podają „12 tysięcy”, jednak wiele wskazuje na to, że jest to liczba bardzo zaniżona [zob.Pozew przeciwko CDC za ukrywanie rzeczywistej liczby ofiar śmiertelnych, mającej wynosić „ponad 45 tysięcy”, a nie 12 tysięcy]

 

 

Aby nie było wątpliwości, prezentujemy górny wycinek arkusza kalkulacyjnego Excel, w którym pierwszy wiersz wyraźnie podaje datę śmierci („date_of_death”), oraz nazwy „szczepionek”. Kolumny wyliczają dzienne liczby zgonów osób, które zmarły w ciągu 28 dni od zaszczepienia się jednym z tych trzech produktów. Dla lepszego zobrazowania, na końcu dodaliśmy całkowitą sumę w poszczególnych kolumnach, co daje ogólną liczbę 5522 osób zmarłych po przyjęciu niebezpiecznych produktów (Niestety, szkocka strona rządowa nie zadbała o to, aby podać podliczone liczby ofiar „szczepionek”.)

Te same dane zostały powtórzone w pliku PDF „COVID-19 Statistical Report” (do załadowania z rządowej strony Public Health Scotland), gdzie na stronie 27 pisze:

„[…] Between 8 December 2020 and 11 June 2021, a total of 5,522 people died within 28 days of receiving a COVID-19 vaccine in Scotland (number of days between vaccine and death is 0-27, where 0 is the day of vaccination, all age groups). A breakdown of these deaths by day and vaccine type is available in the spreadsheet provided along with this report.[…]”

 

Jak jest w Polsce?

Czyżby zaszczepiona ludność Szkocji była jakimś wyjątkiem na tle innych europejskich państw, czy też nieopatrznie ich rządowa komórka opublikowała jednak prawdziwe dane? A jak wygląda ta smutna rzeczywistość w Polsce?

Stosując tę prostą i logiczną matematykę, w takiej 35 milionowej Polsce, prawdziwa liczba zmarłych jako ofiary „szczepionki przeciwko Covid-19” może wynosić 36 tysięcy osób, i to licząc tylko osoby zmarłe w ciągu niecałego miesiąca od zastrzyku, i to licząc tylko do połowy czerwca br.!

Według oficjalnych danych gov.pl, w Polsce „do 4 maja 2021 r. po szczepieniu na COVID-19 łącznie zmarły 73 osoby.” Czyżby Polacy byli najbardziej odporni w Europie na powikłania poszczepionkowe? Tak chcieliby rządzący, ale rzeczywistość pokazuje, że Polska przoduje w tzw. nadmiarowych zgonach. W kwietniu 2021 r. w Polsce było 65,6 procent nadmiarowych zgonów i jest to trzykrotnie więcej niż średnia 27 krajów UE. Czy część tych „nadmiarowych zgonów” to nie są właśnie ofiary poszczepionkowe? Prosta matematyka, logika porównawcza na to by wskazywały. I to nie tylko porównując liczby ze Szkocji, ale i np. Stanów Zjednoczonych, gdzie oficjalnie podawana liczba 12 tysięcy poszczepionkowych zgonów powinna przekładać się na około 1200 osób zmarłych w Polsce. Rządowe dane podają 73 osoby. Albo więc nie są prowadzone żadne statystyki w tym państwie z tektury, albo po prostu bezczelnie jesteśmy okłamywani.

Żądamy podawania prawdziwych danych!

Żądamy natychmiastowego zaprzestania wyszczepiania śmiertelnymi preparatami reklamowanymi jako „szczepionka przeciwko Covid-19”!!

Oprac. www.bibula.com
2021-07-21

Skip to content