Pozew przeciwko CDC za ukrywanie rzeczywistej liczby ofiar śmiertelnych, mającej wynosić „ponad 45 tysięcy”, a nie 12 tysięcy

Podczas kolejnej konferencji zorganizowanej przez organizację AFLDS, zabrał głos Thomas Renz, prawnik, który oznajmił o złożeniu pozwu do sądu federalnego w stanie Alabama, przeciwko agencji „Centra Kontroli i Prewencji Chorób” (Centers for Disease Control and Prevention – CDC) z zarzutem fałszowania i ukrywania prawdziwych danych dotyczących śmiertelnych skutków „szczepionki przeciwko Covid-19”.

Adwokat Thomas Renz powiedział, że pozew zawiera zeznania „sygnalisty” (whistleblower), twierdzącej że posiada szczegółowe dane z systemu VAERS, które pokazują, iż agencja CDC zataiła większość ofiar śmiertelnych „szczepionki przeciwko Covid-19”. Zeznania sygnalisty złożone pod przysięgą i odpowiedzialnością karną, mówią, że w systemie VAERS do tej pory zgłoszonych zostało co najmniej 45 tysięcy zgonów jako skutek „szczepionki przeciwko Covid-19”, natomiast oficjalne dane mówią o 12 tysiącach ofiar.

„Sygnalista” stwierdza, że te 45 tysięcy ofiar to tylko zgony „szczepionki przeciwko Covid-19”, które miały miejsce do trzech dni od zaszczepienia. Natomiast w oficjalnie opublikowanych danych systemu VAERS, ofiary zaistniałe do 3 dni po zaszczepieniu dotyczą zaledwie części wszystkich 12 tysięcy zgonów. 

 

Wystąpienie Thomasa Renz na (9-godzinnej) konferencji AFLDS

 

Według oficjalnych danych na dzień 9 lipca 2021 r. VAERS wylicza 12,064 ofiar (10,991 ofiar śmiertelnych plus liczone osobno 1,073 zgonów dzieci w łonie matki), tylko od „szczepionki przeciwko Covid-19”, która jest najniebezpieczniejszym produktem tzw. leczniczym w historii Stanów Zjednoczonych, a w kategorii szczepionek wygenerowała w ciągu zaledwie 6 miesięcy stosowania więcej śmiertelnych ofiar niż wszystkie 70 szczepionek w ciągu ostatnich 30 lat łącznie.

 

Zrzut ekranu systemu OpenVAERS pokazujący w sposób czytelny liczbę ofiar (w tym niemal 11 tysięcy śmiertelnych) tzw. szczepionki przeciwko Covid-19. Dane pochodzą z rządowej strony VAERS, która publikuje dane z dużym opóźnieniem.

 

* *

Organizacja AFLDS (America’s Frontline Doctors) powstała jako naukowo-medyczny ośrodek sprzeciwiający się oficjalnie promowanej narracji „pandemii koronawirusa”. Założona została przez Simone Gold, MD, JD, FABEM, lekarkę oraz prawnika, która na samym początku tzw. pandemii aktywnie uczestniczyła w obywatelskich inicjatywach, m.in. w maju 2020 r. napisała list otwarty do prezydenta Donalda Trumpa, podpisany przez ponad 600 lekarzy, wzywający do zaprzestania lockdownu. Organizowała sympozja naukowe, produkuje filmy uświadamiające o bezskuteczności noszenia maseczek czy zagrożeniach stosowania preparatów zwanych szczepionkami przeciwko Covid-19. Wielu z lekarzy współpracujących z AFLDS straciło pracę, a niektórzy z obawy przed restrykcjami udzielają się i wspierają anonimowo.

CDCCenters for Disease Control and Prevention – amerykańska federalna agencja „Centra Kontroli i Prewencji Chorób”. Zadaniem CDC jest zapobieganie chorobom, monitorowanie i zwalczanie zagrożeń. Pomimo swej nazwy i zadań, instytucja ta (zatrudniająca ponad 10 tysięcy ludzi) przyczynia się swoimi wytycznymi do mnożenia chorób, a nie do ich zwalczania, np. poprzez promocję wielu leków, które już w trakcie ich rejestracji są niebezpieczne, o czym zarówno producent jak i CDC zdają sobie z tego sprawę. CDC ma powiązania finansowe z firmami farmaceutycznymi. Posiada też patenty na wiele lekarstw, czerpiąc z tych patentów profity (czytaj: konflikt interesów). CDC kierowana jest obecnie przez Rochelle Walensky.

VERS (Vaccine Adverse Events Reporting System) – system administrowany od 31 lat przez CDC, służący do zbierania poszczepiennych skutków ubocznych wszystkich szczepionek. Jak wskazywały badania (m.in. naukowców z uniwersytetu Harvard) system przez wszystkie lata zdołał gromadzić zaledwie od 1% do 10% (w zależności od przedziału czasowego oraz rodzaju szczepionek) przypadków skutków ubocznych.

FDAFood and Drug Administration – amerykańska federalna „Agencja Żywności i Leków”. Agencja odpowiedzialna za kontrolę żywności, kosmetyków, urządzeń medycznych oraz oczywiście leków i szczepionek. W kontekście „szczepionek przeciwko Covid-19”, wydało EUA, zezwalając „w nadzwyczajnych przypadkach” na ich zastosowanie. FDA obecnie kierowana jest przez dr Janet Woodcock.

EUAEmergency Use Autorization. Zezwolenie wydawane przez agencję FDA do stosowania leku w nadzwyczajnych przypadkach. Tego typu lek (np. produkt zwany „szczepionką przeciwko Covid-19”) stosowany jest jako lek eksperymentalny, gdyż jego skutki są niewiadomą, chociaż przypuszcza się i zakłada – bez większych dowodów naukowych, które dopiero zbiera się – że pozytywne działania mogą przeważyć nad nieuchronnymi negatywnymi skutkami. W przypadku tzw. szczepionek przeciwko Covid-19, to optymistyczne założenie okazało się całkowicie błędne.

Oprac. www.bibula.com
2021-07-10
na podstawie HealthImpactNews

Skip to content