Lewacy z PiS zakładają partię Republikańską

Deklarujący Biel i Czystość lewacy rozpoczęli kolejną akcję propagandową utrzymania poparcia wśród ogłupionych, lecz tracących cierpliwość mieszkańców bantustanu. Ideolog od dobrej pogody i czystej wody, Adam Bielan ogłosił powołanie partii Republikańskiej…

Inicjatywy nowoczesnego konserwatyzmu odpowiadającą na potrzeby Polski.

Potrzebami Polski nazwał ideę Wolności

Partia Republikańska ma być

Reprezentacją obywateli, którym jest bliska idea wolności indywidualnej, narodowej, a także wrażliwej społecznie wolności gospodarczej.

Odpowiem krótko, słowami idola różowego salonu księdza Tischnera:

„gówno prawda”, panie Bielan. Konsystencja, której obrazowo użył Tischner w opisie takiej „prawdy” jest podstawowym składnikiem waszej ambrozji, którą raczycie się na waszych spędach dla bezrozumnej gawiedzi. Znam cel i wasze metody, lecz gwoli prawdy, właśnie prawdy, a nie waszej g…o prawdy:

Od ponad 6 lat ograniczacie ludziom wolność w wymienionych zakresach. Bredzicie o wolności stosując szantaż i chamską presję na słabych, a mocniejszych zakuwacie w kajdanki i zamykacie do aresztu. Tolerujecie każdą antypolską hucpę, osłaniacie każdą demonstrację zboczeńców, a na Marszu Niepodległości wybijacie ludziom oczy i stosujecie wzorowane na hitlerowskich ścieżki zdrowia.

Wolność jest bowiem wartością najwyższą

Wolność nie jest wartością najwyższą, lewaku, ale załóżmy przez chwilę , że tak jest. Dlaczego w takim razie bredząc codziennie o wolności realizujecie równocześnie wytyczne unii jeszcze niedawno posteuropejskiej, a dziś jawnie antyeuropejskiej opartej o fundament manifestu z Ventotene?

Polską tradycją jest zakorzenienie w opartej na chrześcijaństwie cywilizacji europejskiej.

To prawda, lecz co akurat wy poza propagandą macie z tym wspólnego? Nic.

Już niedługo zgodnie z waszą prawdziwą tradycją będziecie się płaszczyć na przesłuchaniu “w sprawie praworządności” /wprowadzania nomokracji marksistowskiej/

Łamanie zasad praworządności. Wysłuchanie Polski na agendzie Rady UE.

Sprawa łamania przez Polskę zasad praworządności powraca na unijne forum. We wtorek w ramach procedury art. 7 Traktatu odbędzie się kolejne wysłuchanie Polski podczas posiedzenia Rady UE.

Replikanie kochają wolność?

Autor: CzarnaLimuzyna
21 czerwca 2021

Za: Legion sw. Ekspedyta – ekspedyt.org (21 czerwca 2021)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Wobec tego, że „lewacy z PiS” zakładają jakąś nową platformę, nie oznacza, że w tymże PiS-ie są jacyś „prawacy”. Dzisiaj już nikt nie powinien mieć wątpliwości, że sama przynależność do tej organizacji jest hańbą.

 


 

Skip to content