Aktualizacja strony została wstrzymana

Przewodnicząca KE w Watykanie: „nadajemy na tych samych falach”

Podczas audiencji generalnej u papieża Franciszka, przewodnicząca Komisji Europejskiej, Ursula von der Leyen podkreśliła zbieżność watykańskiej polityki z celami promowanymi przez Unię Europejską. Szczególne uznanie wyraziła dla roli, jaką odegrał obecny pontyfikat w rozbudzeniu świadomości ekologicznej.

Niemiecka polityk zapewniła, że stosunki między Stolicą Apostolską a Unią Europejską są doskonałe. Jej zdaniem minione półwiecze pokazuje, że obie instytucje „nadają na tych samych falach”. Podczas audiencji podjęto takie tematy jak „rozwój ludzki i społeczny na kontynencie”, konsekwencje pandemii i zmian klimatycznych, skutki migracji, a także omówiono sytuację na Bliskim Wschodzie.[…]

„W czasach polaryzacji, populizmu, nacjonalizmu, ogromna i jednocząca siła religii, która jest zaangażowana w spójność, w pojednanie, ma ogromne znaczenie” – podkreśliła.

Źródło: gosc.pl
PR

Całość: PoloniaChristiana – pch24.pl (23 maja 2021)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Franciszek-Bergoglio rzeczywiście „nadaje na tych samych falach” co masońska Unia Europejska, organizacje globalistyczne, międzynarodowe i ponadnarodowe korporacje, rządy lewicowe różnych państw, przywódcy religijni schizmatyków i heretyków, rabini, imamowie i inni szamani, komuniści i anarchiści, stacje radiowe i telewizyjne, wyszukiwarki internetowe i serwisy społecznościowe. Ze wszystkimi zgadza się, wszystkich zaprasza do siebie, wszystkich chwali, tylko jakoś nie jest mu po drodze z katolikami, czyli – przypomnijmy – tymi, którzy zachowują niezmienną Tradycję, ciągłość nauczania Kościoła i autentyczną Ewangelię Jezusa Chrystusa.

Jak to jest, że ludziom myślącym, czyli obserwującym rzeczywistość i zachowującym rozsądek zarzuca się „szerzenie teorii konspiracji”, podczas gdy taktyczna i strategiczna praktyka konspiracji wtłaczana jest na każdym kroku. Jak to jest, że wmawiają nam, iż wierzymy w jakieś przesądy czy pozanaukowe teorie, że mamy „wyprane mózgi”, podczas gdy jest dokładnie odwrotnie: nastawisz jakąkolwiek stację radiową – usłyszysz nawoływania do szczepienia; włączysz telewizor na jakikolwiek program – zobaczysz reklamy kowidowe; włączysz swój telefon i bez twojej wiedzy, zgody czy dotykania – ukażą ci się reklamy i „sugestie” pro-szczepienne; jedziesz autobusem – zobaczysz reklamy szprycy mającej uratować ludzkość, nawet pójdziesz do kościoła i usłyszysz jakiegoś idiotę zachwalającego szczepienny „powrót do normalności”, włączysz Radio Maryja i usłyszysz obrzydliwe Informacje Dnia stręczące do poddania się wyszczepianiu, włączysz TVTrwam i zabaczysz jakiegoś aktorzynę-celebrytę stręczącego szczepionki powstałe na bazie abortowanych dzieci. KTO TU JEST BRAINWASHED?

To są właśnie wszyszy (WSZYSCY BEZ NAJMNIEJSZEGO WYJĄTKU!) ci, którzy bez przymusu zaszczepili się. To są ci, co poddali się panice „pandemii”, którzy uwierzyli we wszystko co im te złowrogie i zespolone siły serwują codziennie, co godzinę, co minutę, przez całą dobę. Co im watują parszywi politycy, jeszcze bardziej parszywi ich mocodawcy, wszystkie media i korporacje, sprzedajne albo głupkowate „autorytety medyczne”, hierarchia kościelna. Kto tu ma wyprane mózgi?

Ostatnio tak zaawansowany eksperyment socjotechniczny miał miejsce w Związku Sowieckim w latach 1930-1950, a później w maoistowskich Chinach czy kimirsenowskiej Korei. Tak, większość uległa tamtej propagandzie, ale Historia pokazała gdzie leżała prawda, pokazała, że można skutecznie manipulować masami, że rzadko kiedy większość ma rację, że dochodzenie do Prawdy jest – niestety – zadaniem mniejszości.

Tak jest i teraz – większość uległa zaplanowanej, zaprojektowanej, wyreżyserowanej i jeszcze skuteczniej niż kiedyś prowadzonej światowej kampanii antyludzkiej. Franciszek-Bergoglio, kukły z Unii Europejskiej, syjoniści z Wall Street i City, masoni ze Stanów, ukryci miliarderzy, różni „filantropi” – wszyscy oni reprezentują dziś władzę Antychrysta. Nie, nie pragną oni Twojego dobra, spokojnego i produktywnego życia, radości ze zdrowia i prawdziwej więzi, autentycznej jedności i miłości. Zły – wcielony w te czołowe postaci dzisiejszego świata – pragnie dokładnie odwrotnego.

 


 

Skip to content