Owsiakowa ‘Orkiestra’ WOŚP zniszczyła antyaborcyjną wystawę?

Aktualizacja: 2009-08-6 9:06 pm
Obrońcy życia złożyli zawiadomienie do prokuratury o zniszczeniu na przystanku Woodstock antyaborcyjnej wystawy zdjęć przedstawiających ludzkie płody. Obrońcy życia są przekonani, że polecenie przyszło z góry. O popełnienie przestępstwa podejrzana jest osoba z kierownictwa WOŚP. Tuż po godzinie 3 w nocy z piątku na sobotę, na wystawę przyszli młodzi, zamaskowani ludzie Uzbrojeni w noże, pałki i gaz zniszczyli wystawę w 2 minuty, opisywała portalowi Fronda Weronika Jabłońska, która widziała atak. Wolontariuszka pracująca przy wystawie mówi, że stojący w pobliżu Przystanku Woodstock namiot ze zdjęciami odwiedzały Pokojowe Patrole WOŚP, które sugerowały demontaż wystawy. “Po dwóch godzinach przyszedł szef Pokojowego Patrolu i zagroził, że albo my usuniemy wystawę, albo oni to zrobią” – wyjaśniała Jabłońska. Incydent usilnie badała policja. W tłum woodstockowiczów wmieszali się nawet funkcjonariusze w cywilu. Fundacja Pro postanowiła jednak nie czekać na ustalenia policji i złożyć zawiadomienie do prokuratury. Wynika z niego, że podejrzana o popełnienie przestępstwa jest osoba z kierownictwa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegóły zawiadomienia fundacja ma ujawnić jutro. Jak widać, Jurek Owsiak nie jest tak tolerancyjny, jak się przedstawia, a niskobudżetowe i nie dające rozgłosu metody walki o życie go nie interesują.
Za: Aspekt Polski -- [Org. tytuł: « WOŚP zniszczyła antyaborcyjnÄ… wystawę?»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=12266 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]