Aktualizacja strony została wstrzymana

BLM nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla…

Jak informuje „The Guardian” ruch Black Lives Matter został właśnie nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla w 2021 r. za sposób, w jaki „wezwanie do systemowych zmian rozprzestrzeniło się na cały świat”.

Poseł Socjalistycznej Partii Lewicy SV Petter Eide w uzasadnieniu podkreślił, że ruch BLM „zmusił kraje z poza Stanów Zjednoczonych do zmagania się z rasizmem w ich własnym społeczeństwie”.

– Black Lives Matter stało się bardzo ważnym światowym ruchem na rzecz walki z niesprawiedliwością rasową – powiedział norweski polityk, według którego BLM wyróżnia się od innych ruchów tego typu tym, że potrafił „zmobilizować przedstawicieli wszystkich grup społecznych, nie tylko Afroamerykanów”.

mp/the guardian

Za: Fronda.pl (29.01.21) – [Org. tytuł: «Szok! BLM nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla»]

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Oczywiście nie jest to dla nas żaden „Szok”, bo przewidywaliśmy i pisaliśmy o tej możliwości dodając, że:

W czołowych rzędach kolejki po tegoroczną Nagrodę Nobla czekają już tacy zasłużeni dygnitarze jak Joe Biden wraz z Kamalą Harrisową; wielki autorytet wiary i tradycji katolickiej Franciszek-Bergoglio; nowy Jezus jako budowniczy Nowego Porządku Światowego – Ghebreyesus; no i niewątpliwie super-gwiazda o stabilnych poglądach – prof. zw. med. dr hab. dhc mult., w skrócie: geniusz Anthony Fauci. Tej śmietance przewodzi jednak ultra-pokojowy ruch sprawiedliwości społecznej, czyli Black Lives Matter i kto wie czy właśnie tej łagodej, spokojnej, zrównoważonej i harmonijnej drużynie nie przypadnie pokojowy Nobel.

Czyli, wszystko idzie zgodnie z wytyczonymi planami, które – warto przypominać – zawierają kolejne wersje „pandemii”, bo ta przeszła/obecna „pandemia koronawirusa” okazała się całkiem dobrze przeprowadzoną operacją lobotomii na społeczeństwach. Kolejne będą bardziej dopracowane i – tak jak wynalazca odmóżdżania otrzymał Nagrodę Nobla – tak jakiś Wielki Wybawca otrzyma kolejną. Zapomnieliśmy dodać do tej listy Billa Gatesa, bo zasłużył na takie wyróżnienie – co pospiesznie czynimy i tym samym nominujemy go do tej „prestiżowej” nagrody.

 


 

Skip to content