Aktualizacja strony została wstrzymana

Niemcy: Obozy koncentracyjne dla nieprzestrzegających obostrzeń

Niemcy stali się pionierami w COVIDowym zamordyzmie. Niedawno wprowadzili godzinę policyjna po 21:00, w niektórych landach wprowadzają też obowiązek korzystania z masek FFP2, ale to nie wszystko. Ustalono, że Niemcy, którzy nie poddadzą się kwarantannie, będą przetrzymywani w obozach koncentracyjnych!

Niemcy mają zmienić przeznaczenie niektórych obozów dla uchodźców w celu przetrzymywania ludzi, którzy wielokrotnie lekceważą zasady restrykci COVIDowych. Chodzi o ludzi, którzy nie stosują się do izolacji wychodząc z domu wtedy, gdy powinni przejść kwarantannę. Obywatele, którzy odmówią poddania się kwarantannie po kontakcie z wirusem, będą przetrzymywani w ośrodkach zatrzymań na nowych zasadach przygotowanych przez władze regionalne.

Kolejne landy decydują się na uruchomienie swoich własnych obozów koncentracyjnych. Wschodnia Saksonia potwierdziła plany przetrzymywania ludzi odmawiających kwarantanny na odgrodzonej części obozu dla uchodźców, która ma zostać zbudowana w przyszłym tygodniu. Rzekomo obiekt będzie używany tylko dla osób, które wielokrotnie łamały zasady blokady związane z potrzebą samoizolacji.

Również land Badenia-Wirtembergia będzie utrzymywać niepokornych pod kluczem. Planują do tego wykorzystać dwie sale szpitalne gdzie delikwenci będą pozostawać pod obserwacją niemieckiej policji. Z kolei land Szlezwik-Holsztyn będzie wykorzystywał do przetrzymywania ludzi ośrodki dla nieletnich. Gdy wspomni się historyczne analogie dotyczące obozów koncentracyjnych, to skóra cierpnie na myśl tego do czego Niemcy mogą dojść tym razem.

Te szokujące rzeczy rozgrywają się u naszych zachodnich sąsiadów akurat wtedy gdy kanclerz Angela Merkel rozważała narzucenie tak zwanej „mega-blokady” czyli zamknięcia absolutnie wszystkiego, zawieszenie transportu publicznego i umieszczenia ludzi w areszcie domowym. Dodatkowo wprowadzane są obostrzenia transportowe, które mogą prowadzić do załamania łańcuchów dostaw i niedoborów towaru.

Strach pomyśleć co nam zaprezentują w związku z tym w najbliższym czasie nasi rządzący, którzy ostatnio ślepo wzorują się na tym co robią Niemcy. Prawie na pewno będziemy podążać tą drogą. Oznacza to, że w najbliższym czasie należy się spodziewać jeszcze większej ilości represji ze strony władz. Kto wie być może u nas też powstaną obozy dla niepokornych, na przykład odmawiających zaszczepienia się.

Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

https://wolnemedia.net

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Greg
O Qr…..a, polskie obozy koncentracyjne w Niemczech?

wagner
Czy będą łapanki pod sklepami spożywczymi? Pewnie trzeba będzie mieć ałswajs albo burnus żeby kupić braunszwajger na kolację.

NC
Michalkiewicz pisał proroczo o „chwilowo nieczynnych obozach koncentracyjnych”.
Kiedy otwieraja Dachau?
Napis nad bramą będzie zapewne glosił „Impfstoff macht frei”…

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2021-01-19) | https://marucha.wordpress.com/2021/01/19/obozy-koncentracyjne-dla-nieprzestrzegajacych-obostrzen/|Obozy koncentracyjne dla nieprzestrzegających obostrzeń

Skip to content