Aktualizacja strony została wstrzymana

Polacy prześladują LGBT? Meryl Streep: „Przyjaciółka mi opowiadała…”

Aktorka Meryl Streep wypowiedziała się o sytuacji osób LGBT w Polsce. Swoją wypowiedź bazowała na donosach od koleżanek…

Z okazji premiery filmu „Bal” Meryl Streep udzielała wywiadów zagranicznym mediom.

Film opowiada o aferze, jaka wybuchła w Indianie wokół pary lesbijek, które zdecydowały się pójść razem na bal.

Streep odgrywa jedną z głównych ról w filmie. Dziennikarze zapytali gwiazdę o sytuację osób LGBT w Polsce.

Aktorka odpowiadając na pytanie reporterki WP stwierdziła, że ma nadzieję, że jej nowy film pomoże osobom LGBT w Polsce. Ich sytuacja ma być bowiem w opłakanym stanie.

A przynajmniej tak relacjonują jej koleżanki…

– Mam przyjaciółkę która jest świetną polską reżyserką Małgorzatę Szumowską i opowiada mi o tym, jaka jest sytuacja LGBT w Polsce. Myślę, że ta mała „bomba miłości” wyląduje w bardzo właściwy sposób. Zwłaszcza dla młodych ludzi którzy czują się osaczeni bez żadnej drogi ucieczki. To bardzo potrzebne także dla nietolerancyjnych osób, bo to może otworzyć ich serca – mówiła aktorka.

Szumowska od lat wspiera LGBT. W tym roku była jedną z sygnatariuszek listu do przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen.

„Wyrażamy swoje oburzenie represjami wymierzonymi w społeczność LGBT+ w Polsce” – napisano w liście pod, którym podpisała Szumowska, a który zainicjowały Agnieszka Holland, Olga Tokarczuk i Agnieszka Graff.

List był reakcją na zatrzymanie Margot.

Źródło: WP

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Sokole Oko
A w hameryce murzynów biją !!!! A nie…sorry, to murzyni biją!!!

qwerty
-Byłeś kiedyś w ameryce?
-nie
-a ja znam kogoś kto był…

bi
ja bylem. murzyni nie pracuja. murzynki owszem, kierowczynie autobusow, sprzataczkim kasjerki. jak u cyganow. murzyn jezdzi kabrio, slucha rapu i sie brzydko patrzy na bialasow. teraz znasz dwoch.

bi
nie „normalnych” tylko „relic”, „obsolete”, „orthodox”. po polskiemu te wyrazy nie brzmia dobrze.

marcin
a to ci LGBT to już nie polacy? Wyrzekli się obywatelstwa czy jak?

bi
wkladasz kij w mrowisko. zydzi zenia sie z kuzynkami. natura jest przeciw, bariera stadna to sie nazywa. odpowiedzia jest wysoki procent homo wsrod zydow. i maly przyrost naturalny, poza tymi ktorzy lubia incest. tacy sa zawsze. dlatego jak zyd juz ma rodzine to 16 dzieci, nie dwa. ale nic nie przebíje austryjakow.

Mr.
Ponad połowa lgbt w usa to sataniści którzy maja władzę w mediach, Hollywood a raczej Pedowood i poza nim
Szumowska, Streep to ich bracia w wierze więc mogą se zabrać tego Margot na zachód postępowe twory typu Belgia, Francja, USA zwłaszcza Nowy Jork, Kalifornia czekają
będą se mogli z nim seks uprawiać … :) Ciekawe że propagandowe filmy typu LGBTQ Birds of Prey, Terminator: Dark Fate … nawet w USA nie odnoszą sukcesów to pewnie wina prześladowców LGBT :)

larum
Ale generalnie to znane zjawisko – wielu aktorów i aktorek, nawet dobrych, są w naturze głupimi. To tylko złudzenie dla widzów, bo grają „mądre role”. Poza planem to dość przeciętni ludzie. Zresztą z reżyserami specjalnie lepiej nie jest.
Problem w tym, że nagle zaczynają wierzyć w swoją „pozycję” społeczną.

bi
sa tacy ktorzy uwazaja ze aktor nie moze byc inteligentny, bo nie wejdzie w role. dobrym przykladem jest kmicic. na zywo nie olsniewa intelektem, a jaka role stworzyl.

RexVivendi
fajnie by było, żeby w Polsce tak było jak wspomina

to wiadomo
Holland jest żydówką z komunistycznej rodziny. Ona otwiera furtkę w świat Hollywood, czego tu nie rozumieć ?

Za: Nawyższy Czas! (12 grudnia 2020)

Skip to content