Nowa msza w Nowych Czasach

Aktualizacja: 2020-10-13 12:43 pm

103 lata temu, 13 października. Cova da Iria niedaleko Fatimy. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi było świadkami zapowiedzianego przez Matkę Bożą niezwykłego wydarzenia określanego jak “Cud Słońca”, kiedy to Słońce wbrew wszelkim prawom natury, przez 10 minut wykonywało wirowe ruchy na niebie.
Kościół, po wnikliwych badaniach, uznał to zjawisko jako cud, jako Boską ingerencję daną ludzkości wraz z przekazem Objawień Fatimskich.

Pomimo jasnego przekazu Maryjnego, kolejni papieże nie wypełnili żądań Matki Bożej.

48 lat po tych nadzwyczajnych wydarzeniach, zakończył się Sobór Watykański II, zniekształcający Naukę Kościoła. Jan XXIII rozpoczynający Sobór Watykański II odrzucił wezwanie Maryjne, rozkazał uciszyć siostrę Łucję i utajnił Objawienia Fatimskie.

51 lat po tych nadzwyczajnych wydarzeniach w Fatimie, Paweł VI w Watykanie narzucił Kościołowi sprotestantyzowaną wersję Mszy świętej, zwaną Novus Ordo. Paweł VI, zamykający obrady Soboru Watykańskiego II kontynuował pomniejszanie znaczenie objawień fatimskich. Jak jego poprzednicy odrzucił wezwania Matki Bożej.

87 lat po tych niezwykłych wydarzeniach w Fatimie, umiera w Watykanie Jan Paweł II. Sprawując przez 27 lat swój urząd, nie dopuścił do ujawnienia III Tajemnicy Fatimskiej, a wręcz doprowadził do jej zafałszowania. Wkrótce po śmierci lobby posoborowe wraz z laickimi siłami medialnymi doprowadziły do tzw. kanonizacji osoby, która w znaczącym stopniu przyczyniła się do sprotestantyzowania wiary katolickiej i zjudaizowania Kościoła.

102 lata po tych fatimskich wydarzeniach, na świecie masońskie siły od lat pragnące wprowadzenia radykalnych zmian w nadzorze nad społeczeństwami, wykorzystały mało znaczące zjawisko pojawienia się nowego wirusa do rozpoczęcia globalnych rewolucyjnych przemian. Hierarchia Kościoła katolickiego od kilkudziesięciu lat wyzbyta jasnego nauczania i pozbawiona cech męstwa i walki, przyzwoliła na zamykanie kościołów pod pretekstem pandemii. Rozpoczęły się “msze” z satanistycznym rytuałem zasłaniania twarzy – również przez kapłanów odprawiających te msze – rozpowszechniono i zmuszano wiernych do przyjmowania Komunii na rękę, zamknięto kościoły bądź w drastycznym stopniu ograniczono liczbę uczestników.

Pojawiła się “nowa normalność”. Niektórzy “przewodniczący zgromadzenia” próbują w tych smutnych czasach rozweselić zgromadzonych w kościołach. Poniżej, jeden z przykładów Nowej Mszy w Nowych Czasach.

Our Lady warning about priests leading souls to hell

Posted by Jude Chidi on Tuesday, September 29, 2020

[Video source : Facebook] – Our Lady warning about priests leading souls to hell

Film wyszukał: Rzymski katolik (13 października 2020)

Oprac. www.bibula.com

 


 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=119353 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]