Aktualizacja strony została wstrzymana

Manipulacje Centrum Kontroli i Prewencji Chorób

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (Center for Disease Control and Prevention – CDC) umieściło na swojej stronie internetowej sprostowanie do umieszczonych kilka dni wcześniej nowych wskazówek dotyczących sposobu przenoszenia się koronawirusa.

Przez wiele miesięcy CDC informowało, że koronawirus może rozprzestrzeniać się przez kropelki w powietrzu docierające na maksymalny dystans do 6 stóp (1.8 metra), jednak na stronie internetowej tej instytucji, w piątek 18 września ukazały się nowe informacje stwierdzające, że SARS-CoV-2 przenosi się jednak na odległość większą. Nową politycznie-poprawną wiadomość natychmiast rozpropagowały światowe media (np. CNN), jednak wywołało to konsternację nie tylko naukowców, ale i samej Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), która zwróciła się z prośbą o uzasadnienie nowych danych celem ich „lepszego zrozumienia”. Zamiast uzasadnienia, już w poniedziałek CDC usunęło te nowe wytyczne, bowiem są one po prostu sprzeczne z dotychczasową wiedzą medyczną i świadczą o podejmowanych próbach kolejnych manipulacji pod płaszczykiem badań naukowych.

CDC umieściło krótkie sprostowanie mówiące, że „Roboczy dokument z nowymi propozycjami zmian został umieszczony przez pomyłkę na stronie internetowej. CDC pracuje obecnie nad zmianami w rekomendacji dotyczącymi przenoszenia się wirusa SARS-CoV-2 (wirusa powodującego COVID-19). Jak tylko ewaluacja zakończy się, odpowiednio zredagowany dokument zostanie opublikowany.”

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób wielokrotnie w ciągu ostatnich miesięcy pokazało, że jest instytucją wysyłającą sprzeczne sygnały i manipulującą danymi statystycznymi dotyczącymi tzw. pandemii i rzekomej wysokiej śmiertelności wirusa Covid-19. Jednocześnie, dyrektor CDC przyparty do muru podczas przesłuchania kongresowego przyznał, że „szpitale mają mocne finansowe zachęty” aby zwiększać liczbę ofiar, którym przypisano koronawirusa jako przyczynę śmierci. Różnego rodzaju finansowe zachęty i cała atmosfera medialna wytworzona wokół potencjalnych lecz całkowicie nieuzasadnionych skutków koronawirusa doprowadziły do histerii polityków i obezwładnienia społeczeństw. Dyrektor CDC przyznał również, że jedynie 6% osób „zmarłych na koronawirusa” nie miało żadnych chorób współistniejących, co przekłada się na to, że w 350-milionowych Stanach Zjednoczonych na koronawirusa umiera może kilkanaście osób dziennie, a nie jak podaje się około tysiąca.

Opracowanie: www.bibula.com (2020-09-23)

Skip to content