Aktywista LGBT znowu rozwiesza fałszywe tablice i wrzuca ich zdjęcia do internetu

Aktualizacja: 2020-09-4 10:57 am

Aktywista LGBT Bart Staszewski po raz kolejny zaczął wywieszać tabliczki o „Strefach wolnych od LGBT”. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

O Staszewskim zrobiło się głośno w styczniu, kiedy opublikował zdjęcia znaków wjazdowych do Świdnika, Końskowoli, Niedrzwicy Dużej i Puław. Władze tych miejscowości wcześniej przyjęły uchwały prorodzinne. Na jego zdjęciach widać było przywieszone pod znakami żółte tablice z napisem „Strefa wolna od LGBT”, przetłumaczonym później na angielski, francuski i rosyjski.

Z towarzyszącego tym zdjęciom wpisowi wynikało, że te tablice są symboliczne, ale informacje o nich bardzo szybko rozeszły się w zachodnich mediach, które często traktowały je jako coś, co zostało wywieszone przez same samorządy. Polska znalazła się w ogniu międzynarodowej krytyki. Guj Verhofstadt wezwał nawet Komisję Europejską do wyciągnięcia natychmiastowych konsekwencji wobec „takich odrażających praktyk i polskich władz które je wywiesiły”.

Teraz Staszewski ponownie rozpoczął tą akcję. Na swoim Twitterze zamieścił zdjęcie tych tablic powieszonych pod znakami wjazdowymi do miejscowości Łososina Dolna i Istebna. Tym razem towarzyszy im wpis w języku angielskim w którym nie ma już słowa o tym, że to on je wiesza. „Kontynuuję mój foto-projekt stref wolnych od LGBT. Teraz Łososina Dolna i Izdebna” – napisał – „Wstydźcie się radni, którzy deklarujecie miasta wolne od ideologii LGBT”.

Źródło: Twitter Autor: WM
Fot. Twitter

Całość: stefczyk.info (2020.09.04)

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=116799 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]