S. Janina Kaczmarzyk znana z pielgrzymkowej przeróbki ,,Descapito” odchodzi z zakonu

Aktualizacja: 2020-09-2 1:33 pm

Jak poinformował portal Stacja7.pl, s. Janina Kaczmarzyk ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP, która jest znana m.in z z pielgrzymkowej przeróbki przeboju “Despacito” na “Zdrowaś Maryjo”, odchodzi z życia zakonnego i przechodzi w stan świecki.

Na swoim profilu na Facebooku siostra Janina potwierdziła tę informację. Napisała:

– Potwierdzam też informację o moim przejściu ze stanu zakonnego w świecki. Wybaczcie, że nie stać mnie mentalnie po wielu perypetiach – na inwestycję w miłość do muzyki i kontynuowanie projektu. Dziękuję Wam za każde “różnorakie bycie przy mnie” i towarzyszenie. Do zobaczenia gdzieś, kiedyś – w innym lepszym świecie

Post ten został z jej profilu usunięty.

Janina czyli Anna Kaczmarzyk, należała do Zgromadzenia Służebniczek NMP NP. Znana jest jako wokalistka i autorka tekstów. Gra na gitarze oraz ukulele. Jest teologiem i terapeutą zajęciowym. Pracuje z młodzieżą w szkole, pomaga ludziom.

mp/stacja7.pl/ekai

Za: Fronda.pl (02.09.20)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Tym właśnie kończy się wchodzenie w szpony mediów, przemysłu rozrywkowego i pop-kultury. Tak, panowie biskupi i przełożeni zakonów: jeszcze więcej zaangażowania “w świecie”, jeszcze więcej koncertów w kościołach, jeszcze więcej skakania na scenie księży i zakonnic, jeszcze więcej występów przed kamerami. Tego potrzeba aby uzdrowić Kościół!

 


 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=116760 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]