Aktualizacja strony została wstrzymana

Marksistowski ruch BLM ma nową zabawę. Rzut cegłówką w białego

Marksistowski ruch Black Lives Matter znalazł sobie nowe zajęcie. W imię rzekomej walki z rasizmem, poluje cegłówkami na białych ludzi.

Prokurator Generalny USA William Barr określił niedawno ruch Black Lives Matter jako marksistowski i bolszewicki, który stosuje faszystowskie metody. Zaprowadza przemoc, zniszczenia i chaos na ulicach amerykańskich miast.

To rewolucyjna grupa zainteresowana jakąś formą socjalizmu, komunizmem. W gruncie rzeczy są bolszewikami. Ich taktyki są faszystowskie. To, co robią, polega na tym, że w zasadzie powołują się na Pierwszą Poprawkę (o wolności słowa), przejmują te demonstracje i prowokują przemoc. I mają ludzi na różnych szczeblach, od najlepszych prowokatorów po ludzi, którzy są ich najemnikami i prowadzą brutalne akcje – mówił w telewizji Fox News o Black Lives Matter prokurator Barr.

Ruch BLM nie zatrzymuje się w kolejnych skandalicznych wybrykach. Tym razem w mediach społecznościowych – konkretnie na Instagramie – opublikowano film, na którym widać, jak młody czarnoskóry mężczyzna od tyłu atakuje białego mężczyznę. Uderza go cegłówką prosto w potylicę. Człowiek traci przytomność i pada twarzą na beton.

W podpisie pod filmem umieszczono m.in. hashtagi #BlackLivesMatter oraz #WhiteLivesDoNotMatter (tłum. białe życie nie ma znaczenia). Szokujący film miał zapewne na celu zdobyć poklask i uznanie, ale przede wszystkim spotkał się z wieloma krytycznymi komentarzami.

„Tego faceta trzeba aresztować. Pozostali z komentujących muszą spojrzeć w lustro” – napisał jeden z użytkowników Instagrama, a komentarz poprzez polubienia zyskiwał duże zasięgi. Film finalnie został usunięty z pierwotnego konta, ale jak to w internecie – zachowały się jego kopie.

Skandaliczna sytuacja miała miejsce najprawdopodobniej w poniedziałek 31 sierpnia (tego dnia opublikowano i usunięto film) w mieście Baltimore w stanie Maryland. Stan poszkodowanego mężczyzny nie jest znany. Sprawa jest na pewno rozwojowa.

Za: Najwyższy Czas! (31 sierpnia 2020) – [Org. tytuł: «SZOK! BLM ma nową zabawę. Rzut cegłówką w białego [VIDEO]»]

 


 

Uderzył 92-latkę pięścią w twarz dla zabawy. Tak się „bawią” w USA

Do szokującego zdarzenia doszło w biały dzień na Manhattanie. Czarnoskóry mężczyzna uderzył w twarz białą 92-latkę. Dla zabawy.

Mężczyzna uderzył przypadkową kobietę. Foto: Twitter realADWHITMAN

Szokujące nagranie obiegło amerykańskie media i portale społecznościowe. Aż trudno uwierzyć w to zezwierzęcenie.

Monitoring miejski zarejestrował co przytrafiło się 92-letniej białej kobiecie na Manhattanie. Staruszka poruszała się z pomocą chodzika. W pewnym momencie naprzeciwko staruszki pojawił się młody czarnoskóry mężczyzna. W momencie, gdy się mijali, chłopak z całej siły uderzył kobietę w twarz pięścią. Staruszka zachwiała się i przewróciła na ziemię. Tylko cudem nie rozbiła głowy o hydrant.

Tymczasem mężczyzna, nieprzejęty życiem i zdrowiem 92-latki, odszedł jakby nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło na Trzeciej Alei, przy ruchliwej ulicy w o 15:30. Zwyrodnialcowi nie przeszkadzała nawet obecność świadków.

Według informatorów „New York Post” mężczyzna wciąż przebywa na wolności. Dziennikarze łączą to zachowanie z „zabawą” w „zbijaka”. W jej ramach napastnik, lub grupa napastników atakuje przypadkowe osoby na ulicy.

Ale internauci zastanawiają się czy to nie objaw rasizmu w wykonaniu czarnoskórego osobnika.

Źródło: New York Post

Za: Najwyższy Czas! (16 czerwca 2020) – [Org. tytuł: «Uderzył 92-latkę pięścią w twarz dla zabawy. Tak się „bawią” w USA [VIDEO]»]

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Stany Zjednoczone od kilkudziesięciu lat są sceną rasizmu – głębokiej nienawiści czarnych do białych, a nie odwrotnie – a ostatnio w wyniku zmasowanej lewackiej propagandy „BLM”, czarna masa uzyskała status ponadprawny. Niestety, uczestniczą w tym ruchu zdezorientowane tłumy białych młokosów, zmanipulowanych mediami i całym systemem szkolnictwa amerykańskiego. Tych wszystkich białych biorących udział w tego typu ruchach należy odpowiednio nazwać whiggerami (zob. w słowniku).

W tej rewolucji – zorganizowanej głównie z krótkofalowym założeniem wyeliminowania Trumpa oraz z długofalowym celem dokonania gruntownej przebudowy społecznej w myśl marksistowskich zasad – zaangażowali się zawodowi politycy, gubernatorzy, majorzy miast oraz sędziowie i służebny aparat medialny. Ludzie ci zdecydowali, że należy doprowadzić do ciągłych niepokojów, do eskalacji i z premedytacją należy niestannnie podniecać rasowe napięcia. Nie liczą się koszty, bo w czasie wojny i rewolucji nie należy pytać się o koszta, w tym o ofiary. Dlatego też i media nie są zainteresowane nagłaśnianiem, czy nawet informowaniem o przestępstwach dokonywanych przez czarnych na białych mieszkańcach Ameryki. Liczy się jednowymiarowy przekaz i zmasowana manipulacja.

Pytania, które jednak nikt nie zadaje, to kto tak naprawdę chciałby skorzystać na tej rewolucji i kto ją inspiruje? Jak stwierdzają uważni obserwatorzy, w tym niezrównany dr E. Michael Jones, trzon rewolucyjnej ideologii stanowią amerykańscy Żydzi, którzy zajmując kluczowe stanowiska w systemie prawno-finansowo-medialnym, kierują od lat Amerykę w stronę anarchii pozbawiając jej, choćby tych śladowych zasad chrześcijańskiego porządku moralnego. „Rewolucyjny Żyd” nienawidzi chrześcijaństwa, a biała, średnia klasa stanowi największą przeszkodę na drodze do zniszczenia tej duchowej dominacji.

Kilkadziesiąt lat temu te same siły co teraz, doprowadziły do zniszczenia amerykańskich miast wprowadzając na siłę do ich centrów murzyńską hołotę, co spowodowało upadek miast, degradację trwałych etniczych dzielnic i exodus białych obywateli. Po latach, próbuje się podobną taktykę zastosować wobec przedmieść amerykańskich, czyli nowych skupisk białej ludności. Według programu wyborczego kanalii o nazwisku Joe Biden, należy wprowadzić nowe regulacje z zastosowaniem relokacji czarnej ludności z miast na przedmieścia, poprzez przymusową legislację przyjmowania ich bez możliwości sprzeciwu w każdym bez wyjątku rejonie kraju, na każdym osiedlu, nawet domków jednorodzinnych. W praktyce może to oznaczać, że hołota rzucająca dzisiaj cegłami w centrach amerykańskich miast rozprzestrzeni się na przedmieścia. Biali – jako reprezentacja chrześcijaństwa – mają być pokonani przez czarny proletariat, sterowany przez żydowskich rewolucjonistów.

 


 

Skip to content