Murzyn z BLM ukląkł na szyi białego dziecka. Został aresztowany za znęcanie się

Aktualizacja: 2020-07-23 11:58 am

Zdjęcie Murzyna, który klęczy na szyi białego dziecka, zrobiło sporo zamieszania w mediach społecznościowych. Gest mógł przypominać policjanta, który w ten sposób doprowadził do śmierci Georgesa Floyda.

Murzyńskie pomysły z cyklu BLM Fot. Twitter

Niejaki Isaiah Jackson zrealizował w ten sposób pomysł na promocję ruchu Black Lives Matter. Sprawą zainteresowała się w końcu policja i mężczyzna został aresztowany.

Według doniesień wielu stacji telewizyjnych z Dayton w Ohio, 20-letni Jackson został zatrzymany.

Zdjęcie z obezwładnionym białym dwulatkiem, na którego szyi ukląkł, było rozpowszechniane w mediach społecznościowych. Ręce płaczącego dziecka przytrzymuje inny zwolennik BLM.

Szeryf hrabstwa Clark natychmiast rozpoczął dochodzenie w celu ustalenia miejsca zdarzenia i tożsamości zaangażowanych osób. Policja odnalazła dziecko. Nie odniosło ono obrażeń, a jego matka nie wiedziała nic o zdjęciu, ani samym incydencie.

Tymczasem wymiar sprawiedliwości szykuje się do „linczu” nad policjantem, który klęczał na szyi Floyda. Zarzut spowodowania śmierci w czasie policyjnej procedury może upaść. Na razie Derek Chauvin otrzymał więc zarzut… oszustw podatkowych. Chodzi o to, że nie zgłosił, że dorabiał sobie jako „bramkarz”. Metoda wypróbowana. W końcu Al Capone też trafił do więzienia przez podatki…

Źródło: Washington Times

Za: Najwyższy Czas! (23 lipca 2020) -- [Org. tytuł: «Murzyn z BLM uklÄ…kł na szyi białego dziecka. Został aresztowany za znęcanie się [FOTO]»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=115612 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]