Aktualizacja strony została wstrzymana

Murzyn z BLM ukląkł na szyi białego dziecka. Został aresztowany za znęcanie się

Zdjęcie Murzyna, który klęczy na szyi białego dziecka, zrobiło sporo zamieszania w mediach społecznościowych. Gest mógł przypominać policjanta, który w ten sposób doprowadził do śmierci Georgesa Floyda.

Murzyńskie pomysły z cyklu BLM Fot. Twitter

Niejaki Isaiah Jackson zrealizował w ten sposób pomysł na promocję ruchu Black Lives Matter. Sprawą zainteresowała się w końcu policja i mężczyzna został aresztowany.

Według doniesień wielu stacji telewizyjnych z Dayton w Ohio, 20-letni Jackson został zatrzymany.

Zdjęcie z obezwładnionym białym dwulatkiem, na którego szyi ukląkł, było rozpowszechniane w mediach społecznościowych. Ręce płaczącego dziecka przytrzymuje inny zwolennik BLM.

Szeryf hrabstwa Clark natychmiast rozpoczął dochodzenie w celu ustalenia miejsca zdarzenia i tożsamości zaangażowanych osób. Policja odnalazła dziecko. Nie odniosło ono obrażeń, a jego matka nie wiedziała nic o zdjęciu, ani samym incydencie.

Tymczasem wymiar sprawiedliwości szykuje się do „linczu” nad policjantem, który klęczał na szyi Floyda. Zarzut spowodowania śmierci w czasie policyjnej procedury może upaść. Na razie Derek Chauvin otrzymał więc zarzut… oszustw podatkowych. Chodzi o to, że nie zgłosił, że dorabiał sobie jako „bramkarz”. Metoda wypróbowana. W końcu Al Capone też trafił do więzienia przez podatki…

Źródło: Washington Times

Za: Najwyższy Czas! (23 lipca 2020) | https://nczas.com/2020/07/23/murzyn-z-blm-uklakl-na-szyi-bialego-dziecka-zostal-aresztowany-za-znecanie-sie-nad-dzieckiem-foto/ |Murzyn z BLM uklÄ…kł na szyi białego dziecka. Został aresztowany za znęcanie się [FOTO]

Skip to content