Interaktywna mapa ataków na obiekty katolickie i na katolików w USA

Aktualizacja: 2020-07-21 1:27 pm

Grupa katolików zrzeszona w organizacji Complicit Clergy, broniących dobrego imienia Kościoła katolickiego, dbających o prawa katolików, jak również ukazujących nadużycia osób odpowiedzialnych za kierowanie Kościołem, stworzyła interaktywną mapę ataków na kościoły katolickie, obiekty katolickie oraz na katolików w Stanach Zjednoczonych.

Od czasu neomarksistowskiej rewolucji BLM w Stanach Zjednoczonych, zainicjowanej przypadkiem śmierci zatrzymanego na gorącym uczynku kryminalisty (w jednej osobie również porno-aktora i narkomana), rewolucji prowadzonej pod hasłami równości rasowej i “walki z nienawiścią rasową”, najwięcej nienawiści ze strony anarchistów, warchołów i komunistycznych demagogów skupiło się właśnie na obiektach katolickich.

Niestety, zdecydowana większość tych aktów nienawiści, przestępstw i innych incydentów nie została zauważona przez główne media, które całkowicie służą ideologii neomarkistowskiej.

Interactive Map of Attacks on Catholics

https://www.complicitclergy.com/2020/07/16/attacks-on-catholics/

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1qLfVvqnr89IE6q1y5tvKzoS2ke4-Ddbx&ll=39.51227105278225%2C-96.77177455&z=5

Pod mapą znajduje się formularz, za pomocą którego można nadsyłać informacje o antykatolickich incydentach.

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Complicit Clergy (2020-07-21)
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=115553 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]