Aktualizacja strony została wstrzymana

Interaktywna mapa ataków na obiekty katolickie i na katolików w USA

Grupa katolików zrzeszona w organizacji Complicit Clergy, broniących dobrego imienia Kościoła katolickiego, dbających o prawa katolików, jak również ukazujących nadużycia osób odpowiedzialnych za kierowanie Kościołem, stworzyła interaktywną mapę ataków na kościoły katolickie, obiekty katolickie oraz na katolików w Stanach Zjednoczonych.

Od czasu neomarksistowskiej rewolucji BLM w Stanach Zjednoczonych, zainicjowanej przypadkiem śmierci zatrzymanego na gorącym uczynku kryminalisty (w jednej osobie również porno-aktora i narkomana), rewolucji prowadzonej pod hasłami równości rasowej i „walki z nienawiścią rasową”, najwięcej nienawiści ze strony anarchistów, warchołów i komunistycznych demagogów skupiło się właśnie na obiektach katolickich.

Niestety, zdecydowana większość tych aktów nienawiści, przestępstw i innych incydentów nie została zauważona przez główne media, które całkowicie służą ideologii neomarkistowskiej.

Interactive Map of Attacks on Catholics

https://www.complicitclergy.com/2020/07/16/attacks-on-catholics/

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1qLfVvqnr89IE6q1y5tvKzoS2ke4-Ddbx&ll=39.51227105278225%2C-96.77177455&z=5

Pod mapą znajduje się formularz, za pomocą którego można nadsyłać informacje o antykatolickich incydentach.

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: Complicit Clergy (2020-07-21) | https://www.complicitclergy.com/2020/07/16/attacks-on-catholics/

Skip to content