Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski: Zagłosuję na Dudę, aby nie wygrał Trzaskowski, negujący ludobójstwo Polaków

Aktualizacja: 2020-07-10 10:08 am

Miałem nie iść na 2. turę wyborów prezydenckich, ale pójdę i dam głos na Andrzej Duda.

Primo, aby nie wygrał Trzaskowski, negujący ludobójstwo Polaków na Kresach.

Secundo, z szacunku dla działalności Dam Medalu św. Brata Alberta, p. Agaty Dudy i p. Zofii Klepackiej.

Moich Przyjaciół i Czytelników proszę o to samo.

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Czytaj więcej

Za: isakowicz.pl (10 lipca 2020)

 


 

Ks. Isakowicz-Zaleski: Trzaskowski neguje ludobójstwo Polaków na Wołyniu [+VIDEO]

Ksiądz Isakowicz-Zaleski napisał, że Rafał Trzaskowski „zaprzecza prawdzie o ludobójstwie” i „neguje ludobójstwo Polaków” na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. Przypomniał nagranie, na którym obecny kandydat KO na prezydenta nie chciał przyznać, że rzeź wołyńska była ludobójstwem i bronił „kompromisu” w postaci sformułowania „cechy ludobójstwa”.

W czwartek ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski zamieścił na Twitterze wpis, w którym przyznał, że miał nie iść na drugą turę wyborów prezydenckich, ale jednak weźmie udział w głosowaniu i odda głos na Andrzeja Dudę. Tłumaczył to po pierwsze tym, „aby nie wygrał Trzaskowski, negujący ludobójstwo Polaków” na Kresach.

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=115251 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]