Mimo prokuratorskich zarzutów, ,,Farmazon’’ z KOD też jest szefem komisji wyborczej

Aktualizacja: 2020-06-28 11:17 am

Znany prowokator Arkadiusz Szczurek pochwalił się dziś na Twitterze, że jest przewodniczącym jednej z warszawskich obwodowych komisji wyborczych. Teraz okazuje się, że nie jest on jedynym działaczem KOD pełniącym taką funkcję. W Łodzi szefem jednej z komisji jest Franciszek Jagielski „Farmazon”.

„Farmazon”, podobnie jak Arkadiusz Szczurek, znany jest z agresywnego zachowania podczas protestów organizowanych przez tzw. „obrońców demokracji”. Na początku roku warszawska prokuratura okręgowa skierowała przeciwko niemu do sądu akt oskarżenia. Mężczyźnie postawiono zarzuty dot. m.in. ataku na dziennikarkę TVP.

Fot. screenshot – YouTube (Spartakus)

To jednak nie stanęło na przeszkodzie temu, aby Jagielski stanął na czele Obwodowej Komisji Wyborczej nr 116 w Łodzi.

kak/wybory.gov.pl, wPolityce.pl

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=115094 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]