Aktualizacja strony została wstrzymana

„To narzędzia opresji” – lewacki aktywista wzywa do likwidacji pomników i witraży z białym Jezusem

Antyrasistowski aktywista Shaun King wezwał w poniedziałek na Twitterze do usunięcia artystycznych wizerunków Chrystusa oraz Matki Bożej, jeśli przedstawieni są jako biali. Jego zdaniem służą one utrwalaniu dominacji białego człowieka.

„Sądzę, że pomniki białego Europejczyka uznawanego za Jezusa należy obalić. Stanowią formę białej supremacji. Zawsze tak było. W Biblii, gdy rodzina Jezusa pragnęła się ukryć i wmieszać (w tłum) zgadnijcie, gdzie się udali? EGIPT! Nie Dania”. „Wyburzcie je/zdemontujcie” – napisał King.

W sąsiednim wpisie wezwał także do usunięcia wszystkich murali i witraży przedstawiających białego Pana Jezusa oraz Jego Matkę i uczniów jako białych Europejczyków. Uznał je za „ogromny przejaw białej supremacji”. Stwierdził, że zostały „stworzone jako narzędzia opresji. Rasistowskiej propagandy. Powinno się je wszystkie usunąć”.

Wypowiedzi (bynajmniej nie czarnoskórego) aktywisty pokazują obłęd politycznej poprawności. Świadczą bowiem o zgodzie na bluźnierczą walkę z symbolami chrześcijaństwa i barbarzyńską walkę z dorobkiem kultury w imię antyrasistowskiego delirium. W ten sam sposób można uzasadnić walkę z wizerunkami czarnoskórego Pana Jezusa, znajdującymi się w Etiopii czy z wizerunkami w krajach azjatyckich przedstawiających Pana Jezusa z żółtą skórą.

Jakie jeszcze zbrodnie i szaleństwa wymyślą ludzie w imię walki z „rasizmem” i „białą supremacją”?

Źródła: twitter.com/shaunking/ foxnews.com

mjend

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2020-06-23)

 


 

Aktywista Black Lives Matter wzywa do atakowania kościołów i obalania posągów Jezusa

Amerykańska lewica nadal obala nieprawomyślne pomniki. Słynny lewicowy aktywista stwierdził, że powinni też obalać rzeźby Jezusa i Maryi.

Shaun King to lewicowy dziennikarz i aktywista. To właśnie on wypromował ruch Black Lives Matter i przez długi czas był uznawany za jego twarz. W 2018 roku założył również Real Justice PAC, która miała promować prokuratorów chcących lewicowej reformy wymiaru sprawiedliwości. Stał się też obiektem skandalu kiedy w 2015 roku prawicowy publicysta Milo Yiannopoulos odkrył, że jego rodzice byli biali. King bronił się, że ojciec z jego aktu urodzenia to przyrodni ojciec a ten biologiczny był murzynem, ale mocno to nadszarpnęło jego opinią w środowisku amerykańskiej lewicy, podobnie jak późniejsze oskarżenia o defraudowanie pieniędzy ze zbiórek.

Teraz King postanowił o sobie przypomnieć. Na swoim Twitterze wezwał do ataków na kościoły i obalania rzeźb Jezusa czy Maryi. „Tak, uważam, że posągi białego Europejczyka który, jak twierdzą, jest Jezusem, powinny upaść. Są formą białej supremacji. Zawsze były” – napisał – „W Biblii, gdy rodzina Jezusa chciała się ukryć, gdzie się udała? Do Egiptu! Nie do Danii. Zrzućcie je z cokołów”.

W kolejnych twittach stwierdził, że „Biały Jezus to kłamstwo” i „narzędzie białej supremacji”, które zostało stworzone aby pomóc białym – którzy według niego „nigdy nie przyjęliby religii od brązowego człowieka” – w uciskaniu murzynów.

„Wszystkie freski i witraże z białym Jezusem, jego europejską matką i ich białymi przyjaciółmi także powinny zostać zniszczone” – napisał w kolejnym tweecie – „Są obrzydliwą formą białej supremacji. Stworzoną jako narzędzia ucisku. Rasistowską propagandą”.

Kościoły niejednokrotnie padały już podczas obecnych zamieszek ofiarami wandali. W części przypadków ich ataki miały ewidentnie antyklerykalny albo antyreligijny charakter, w części świątynie stawały się po prostu przypadkowymi ofiarami gniewu wściekłej „antyrasistowskiej” tłuszczy.

Źródło: TwitterAutor: WM

Za: stefczyk.info (2020.06.23)

 


 

.