Aktualizacja strony została wstrzymana

Tak działa demokracja Demokratów. Burmistrz wspierała rozruchy i plądrowanie miast. Gdy zniszczono jej dom, mówi o terroryzmie

Burmistrz miasta Olympia Cheryl Selby wspierała bandy Antify i BLM plądrujące i demolujące miasta. Do czasu, gdy nie zniszczono jej własnego domu.

Od blisko 3 tygodni trwają w Stanach Zjednoczonych rozruchy band Antify i BLM demolujących i plądrujących miasta, dokonujących napadów. Wspierają je Demokraci.Wśród nich burmistrz miasta Olympia ze stanu Waszyngton. Ten stan jak i pozostałe leżące na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych są rządzone przez skrajnie lewicowe skrzydło Demokratów.

Nie mogło się obyć więc bez protestów w Olympia. W Waszyngtonie, w którym jest bardzo niewielu czarnoskórych mieszkańców działają głównie bandy Antify i to one własnie wszczęły rozruchy w mieście. Przez miasto przeszła czereda faszystów niszcząc znaki drogowe, witryny biur, sklepów i restauracji.

W pewnym momencie banda dotarła pod dom mocno postępowej burmistrz Cheryl Selby, wymazała go farbami, pokryła napisami. Spalono tez amerykańską flagę. Wznoszono także okrzyki, by zlikwidować policję. Zrobiono to mimo, iż postępowa burmistrz w swoim oknie umieściła skrót BLM – Black Lives Matter oznaczający poparcie dla rasistowskich band.

Samej burmistrz, ani jej rodziny nie było wtedy w domu.Gdy dowiedziała się o całym zdarzeniu wpadła w strach i rozpacz. – Naprawdę próbuję to przetrawić – powiedziała w rozmowie z dziennikiem „The Olympian” przez telefon. – To jest jak wewnętrzny terroryzm. To niesprawiedliwe. To boli.

Tej nocy bandy Antify pokryły farbą i napisami wiele witryn w w Olympia, a także miejscowy kościół. Rozruchy mają wsparcie Demokratów. Członkowie sztabu wyborczego ich kandydata na prezydenta Joe Bidena wspierają je finansowo. Wiadomo, że co najmniej 13. z nich wpłacało pieniądze na konta band.

Demokraci liczą, że wzbudzając emocje, nienawiść i protesty doprowadzą do destabilizacji w całym kraju i to pomoże im w listopadzie wygrać wybory prezydenckie. Wspierają też żądania zmniejszenia finansowania policji i ograniczenia jej uprawnień. W wielu miastach i stanach wręcz blokują podlegające im siły porządkowe od interwencji. To doprowadziło m.in. tego, że część lezącego w Waszyngtonie Seattle jest teraz okupowana przez bandy Antify i BLM. W Minneapolis całkowicie rozwiązano policję. Na jej miejsce ma powstać jakaś nowa forma straży. Na razie nie wiadomo jaka, a policjanci z miasta działają w stanie „zawieszenia”.

[youtube =S-GbIrbFQvE width=”600″]

Za: Najwyższy Czas! (19 czerwca 2020) – [Org. tytuł: «Tak działa demokracja Demokratów. Burmistrz wspierała rozruchy i plądrowanie miast. Gdy zniszczono jej dom, mówi o terroryzmie [VIDEO]»]

 


 

W odmętach lewackiego szaleństwa. Śledztwo w sprawie lin do ćwiczeń zwisających z drzew. To „zbrodnia nienawiści” [VIDEO]

Burmistrz Portland nakazała miejscowej policji wszczęcie śledztwa w sprawie lin do ćwiczeń zawieszonych na drzewach w miejscowym parku. Według niej to symbole rasistowskie, więc popełniono „zbrodnię nienawiści”. Liny do ćwiczeń zawiesił murzyn.

Portland to największe miasto w Orego i siedziba najbardziej agresywnych band faszystowskiej Anify. Kilka miesięcy temu czarnoskóry Victor Sengbe wraz z przyjaciółmi zawiesił na drzewach miejscowego parku liny. Służyły one do ćwiczeń i zabawy jako huśtawki. Teraz należąca do Partii Demokratów skrajna lewaczka Libby Schaaf nakazała miejscowej policji wszcząć śledztwo w tej sprawie twierdząc, że może chodzić o ”šzbrodnie nienawiści”. „Dowody” zbrodni przekazano też FBI.

Według niej to rasistowskie symbole, jak pętle i sznury na których wieszano czarnoskórych. – Musimy podjąć działania. Nie możemy do tego lekko podchodzić. To symbole rasistowskiej przemocy – oznajmiła na konferencji prasowej. Dodała też, że kazała swoim służbom usunąć liny z parku jako „symbole nienawiści”. – Jakże uprzywilejowani są ci, którzy nie czują przerażenia, gdy widzą zwisającą z drzewa linę. To przywilej, którym tak wielu naszych afroamerykańskich obywateli nie może się cieszyć – tłumaczyła.

Burmistrz przekonywała, że nie ma znaczenia w jakim celu zawieszono owe liny, bo i tak „symbolizują, nienawiść przemoc, gwałty, tortury”.

Liny zdjęto, śledztwo zostało rozpoczęte i nie pomogły nawet wyjaśnienia czarnoskórego Victora Sengbe, który liny rozwieszał i pokazywał filmy z tego jak są używane do ćwiczeń i zabawy. – Z dziesiątków, setek i tysięcy ludzi, którzy przechodzili obok, nikt nie pomyślał, że chodzi o pętle. Ludzie używali ich do ćwiczeń. To był naprawdę fajny dodatek do parku, który próbowaliśmy stworzyć – powiedział w rozmowie ze stacją KGO-TV.

Nawet nie chce nam się rozważać jakie rzeczy, narzędzia, przedmioty codziennego użytku zostaną wkrótce uznane przez światowe lewactwo za symbole nienawiści i rasizmu.

Za: Najwyższy Czas! (19 czerwca 2020)

 


 

.