Black Lives Matter – „Antyrasiści” zdewastowali pomnik Kościuszki w Warszawie

Wandale, wzorem z USA, obmalowali pomnik bohatera Tadeusza Kościuszki. Rzecz miała miejsce w Warszawie, gdzie niedawno aktywność swoją podniosła Antifa finansowana przez Rafała Trzaskowskiego.

Zamieszki w USA, spowodowane zabójstwem Georga Floyda przez policjanta w mieście Minneapolis, nabrały charakteru rasowego i są podsycane przez media i środowiska lewicowe. Black Lives Matter (Czarne Źycie Ma Znaczenie) to międzynarodowy ruch aktywistów wspierający ludność czarnoskórą, która według członków ruchu, jest ofiarą ciągłego rasizmu ze strony ludzi białych.

Napis „Black Lives Matter” pojawił się właśnie na pomniku Kościuszki. Wcześniej podobnymi grafitti został obmalowany pomnik naszego bohatera narodowego w USA.

Jak widać na wideo poniżej, ludzie nie wiedzą nawet czyj pomnik zdewastowali.

Lewicowi ekstremiści wywołują zamieszki pod płaszczykiem walki z rasizmem oraz dążenia do „sprawiedliwości społecznej”. Nie ma jednoznacznych dowodów na uczestnictwo Antify w tym procesie, ale ciężko uwierzyć, że wśród zamaskowanej młodzieży rozrabiającej na ulicach Stanów Zjednoczonych, w walce o równość rasową, brakuje największych lewicowych aktywistów.

Krzysztof Bosak wczoraj zaapelował nawet o wpisanie Antify na listę organizacji terrorystycznych. Złożył też projekt uchwały zakazującej zagranicznym inwestorom finansowania organizacji bojówkarskich w Polsce.

Mieliśmy też Antife na gościnnych występach tu w Polsce. Przypomnijmy, że w 2011 roku w lokalu Krytyki Politycznej, działacze Antify z Niemiec, którzy przyjechali tutaj specjalnie po to żeby atakować Polaków w dniu Święta Niepodległości zostali zatrzymani z narzędziami służącymi do zadawania krzywdy. W lokalu intelektualnego środowiska lewicowego Krytyki Politycznej. To pokazuje zjawisko doskonale znane z państw zachodnich, a mianowicie że elity uniwersyteckie, medialne, intelektualne, działacze organizacji pozarządowych i radykalni uliczni bojówkarze, te środowiska przenikają się. – powiedział Krzysztof Bosak na konferencji prasowej.

Narodowcy.net

Za: narodowcy.net (3 czerwca 2020) | https://narodowcy.net/black-lives-matter-antyrasisci-zdewastowali-pomnik-kosciuszki-w-warszawie/

Skip to content