Z powodu koronawirusa wstrzymano wydobycie w dwóch kopalniach Polskiej Grupy Górniczej

Aktualizacja: 2020-04-27 10:22 am

Dwie kopalnie Polskiej Grupy Górniczej (PGG) Murcki-Staszic w Katowicach oraz Jankowice w Rybniku wstrzymały wydobycie węgla. Decyzja jest spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa wśród pracowników zakładów. Przerwa w wydobyciu będzie trwała do 3 maja – poinformowała PGG w poniedziałek.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

pap / rmf24.pl / kresy.pl

Za: Kresy.pl (27 kwietnia 2020)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Najlepiej pozamykać wszystkie kopalnie, huty, elektrownie, bo ktoś wykryje kilka osób “zarażonych” koronawirusem – czytaj: część z testów daje wyniki fałszywe, w tym fałszywie dodatnie, większość nosicieli wirusa nic nie odczuwa i nie będzie nigdy odczuwać żadnych objawów (bo każdy ma w sobie miliony bakterii, wirusów, drożdży czy ameb), na dodatek niemal nikomu z pracujących nic nie grozi (bo ludziom w sile wieku, ludziom zdrowym tenże Covid-19 nie zagraża). Czy również będziemy zamykali kopalnie, bo ktoś przyjdzie do pracy z – równie zaraźliwą – grypą??

Zastanówmy się nad tą całą sytuacją z militarnego punktu widzenia: po co stosować jakieś czołgi w wojnie konwencjonalnej, po co jakieś cyberataki w hybrydowej, najlepiej posłużyć się wojną informacyjną wmawiając społeczeństwom – i politykom – że mamy zagrożenie epidemiologiczne. Od teraz będzie to bardzo łatwe, bo test globalny z “pandemii” został zaliczony. Na sygnał z jakiegoś tajemnego ośrodka, ogłosi się światu o kolejnym rzekomym zagrożeniu, ludzi pozamyka się w domach i będą tam cichutko siedzieli, wygasi się gospodarkę, huty, polikwiduje kopalnie, wyłączy się transport, usługi, no i przejmie się upadające firmy. Ktoś naprawdę mądry wymyślił tę całą “pandemię”…

 


 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=113830 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]