Aktualizacja strony została wstrzymana

Z powodu koronawirusa wstrzymano wydobycie w dwóch kopalniach Polskiej Grupy Górniczej

Dwie kopalnie Polskiej Grupy Górniczej (PGG) Murcki-Staszic w Katowicach oraz Jankowice w Rybniku wstrzymały wydobycie węgla. Decyzja jest spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa wśród pracowników zakładów. Przerwa w wydobyciu będzie trwała do 3 maja – poinformowała PGG w poniedziałek.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

pap / rmf24.pl / kresy.pl

Za: Kresy.pl (27 kwietnia 2020)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Najlepiej pozamykać wszystkie kopalnie, huty, elektrownie, bo ktoś wykryje kilka osób „zarażonych” koronawirusem – czytaj: część z testów daje wyniki fałszywe, w tym fałszywie dodatnie, większość nosicieli wirusa nic nie odczuwa i nie będzie nigdy odczuwać żadnych objawów (bo każdy ma w sobie miliony bakterii, wirusów, drożdży czy ameb), na dodatek niemal nikomu z pracujących nic nie grozi (bo ludziom w sile wieku, ludziom zdrowym tenże Covid-19 nie zagraża). Czy również będziemy zamykali kopalnie, bo ktoś przyjdzie do pracy z – równie zaraźliwą – grypą??

Zastanówmy się nad tą całą sytuacją z militarnego punktu widzenia: po co stosować jakieś czołgi w wojnie konwencjonalnej, po co jakieś cyberataki w hybrydowej, najlepiej posłużyć się wojną informacyjną wmawiając społeczeństwom – i politykom – że mamy zagrożenie epidemiologiczne. Od teraz będzie to bardzo łatwe, bo test globalny z „pandemii” został zaliczony. Na sygnał z jakiegoś tajemnego ośrodka, ogłosi się światu o kolejnym rzekomym zagrożeniu, ludzi pozamyka się w domach i będą tam cichutko siedzieli, wygasi się gospodarkę, huty, polikwiduje kopalnie, wyłączy się transport, usługi, no i przejmie się upadające firmy. Ktoś naprawdę mądry wymyślił tę całą „pandemię”…

 


 

Skip to content