Rosyjski generał: to żadna prawdziwa pandemia

Aktualizacja: 2020-04-23 1:33 pm

Rosyjski generał twierdzi, że to żadna prawdziwa pandemia. Liczby zmarłych, choć tragiczne, nie są niczym w stosunku do globalnej liczby ludności.

Wymienia jak to wymyślają potęgi za kulisami by wywołać strach i panikę, żeby mogli kontrolować masy.

„Oni” uważają, że jesteście tak napakowani lekami, nafluorowani i zabawiani nic nie zna-czącą rozrywką, że nie możecie połączyć kropek?!… Tak podchodząc do sprawy, były pułkownik rosyjskiego wywiadu wojskowego twierdzi, że obecna pandemia coronavirusa (czy jej brak?) służy 4 głównym celom:

1) Inicjatywa depopulacji
2) Kontrola polityczna nad pozostałą ludnością
3) Deflacja obecnej bańki finansowej
4) Likwidacja światowych konkurentów gospodarczych.

[youtube =t2vqjBtnltI width=”600″]

Za: Wolna-Polska.pl (23 kwietnia, 2020) – [Org. tytuł: «Rosyjski generał to żadna prawdziwa pandemia [wideo]»]

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: To dziwne, ale z powyższego wynika, że rosyjski generał czyta regularnie BIBUŁĘ :)) A na poważnie, twierdzi on dokładnie to samo, o czym my od pierwszego dnia epidemii, a później tzw. pandemii usiłujemy PT Czytelnikom przekazać. Gdy inni zapatrzeni byli jeszcze w jakąś lokalną wojenkę polityczną PO-PiSu, my jasno wskazywaliśmy globalną manipulację, zgodną z przyjętymi schematami, o których mówi generał Kwaczkow. Gdy inni żyli preparowanymi medialnymi doniesieniami o “nadzwyczajnej” śmiertelności z powodu koronawirusa, my pokazywaliśmy, że zagrożenie jest wyolbrzymione. Historia pokaże – po raz kolejny – że kto czyta BIBUŁĘ, nie błądzi.. :)

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=113706 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]