Gdy idioci są u władzy: zdziwienie polityków, że wypuszczeni więźniowie popełniają przestępstwa…

Aktualizacja: 2020-04-21 4:42 pm

Gubernator Nowego Jorku, Bill de Blasio wyraził zdziwienie, że wypuszczani z więzień kryminaliści popełniają przestępstwa.

To jest nie do pomyślenia, aby osoby którym okazano dobroduszność … że niektóre z nich dopuszczają się takich czynów.” – powiedział Demokrata i liberał de Blasio.

W związku z tzw. pandemią koronawirusa i przepełnionymi więzieniami, lewicowy gubernator zapowiedział zwolnienie 1400 kryminalistów z nowojorskich więzień. Część ze zwolnionych powróciła do swego rzemiosła i podczas tylko jednego weekedu, co najmniej 50 zostało złapanych na recydywie trafiając z powrotem za kraty. Na wolności cały czas są zwolnieni najgorsi degeneraci, m.in. 8 skazanych za gwałt, w tym trzech zwyrodnialców skazanych za gwałt na dzieciach.

Przeciwko zwolnieniom protestowali nowojorscy policjanci.

Burmistrz Baltimore apeluje…

Podobna sytuacja panuje w innych miastach, a w Baltimore uważanym za amerykańską “stolicę” murzyńskiego gangsterstwa, burmistrz Jack Young zaapelował do mieszkańców miasta aby… przestali do siebie strzelać. “Będziemy potrzebowali łóżek szpitalnych dla osób zakażonych koronawirusem i nie możemy zapełniać szpitali osobami, które zostały bezsensownie postrzeleni.

Każdego roku na ulicach Baltimore ginie od ran postrzałowych ponad 300 osób. Niemal wszystkie, bo 80% postrzeleń miało miejsce w niewielkim obszarze miasta, całkowicie zamieszkałym przez murzynów. Jednym z najniebezpiecznieszych rejonów Baltimore jest dzielnica Berea na północno-wschodnim rejonie miasta. Przed zorganizowaną w latach 1950. przez rząd Stanów Zjednoczonych wymuszoną migracją ludności czarnej z południowych stanów do północnych Ameryki, były to prosperujące dzielnice ciężko pracujących imigrantów czeskich, irlandzkich, włoskich i polskich. Władze federalne i stanowe przeprowadzając projekt inżynierii społecznej, przesiedliły 6 milionów murzynów – najwięcej w latach 1940-1970 – umieszczając ich najczęściej w stabilnych, etnicznych dzielnicach miast, które natychmiast podupadły.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów prasowych
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=113658 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]