Austria: Ksiądz i szef Caritas zachęca do masturbacji i oglądania filmów dla dorosłych w imię walki z koronawirusem

Aktualizacja: 2020-03-30 9:50 am

Ks. Michael Landau, szef austriackiego Caritas udostępnił na Twitterze grafikę zachęcającą m.in. do masturbowania się do darmowych filmów dla dorosłych na jednej z branżowych platform. Podziękował za tę inicjatywę i zachęcił, by robić to zamiast wychodzić z domu.

Ks. Michael Landau, szef austriackiego Caritas. Foto: caritas-wien.at

Ks. Michael Landau to katolicki ksiądz, tak przynajmniej czytamy na stronie austriackiego Caritasu.. Jest dyrektorem Caritas w archidiecezji wiedeńskiej od 1 grudnia 1995 r. Od 13 listopada 2013 roku jest też szefem Caritasu w Austrii.

Nasze zwątpienie w te informacje wywołane jest faktem, że ten rzekomo ksiądz zachęca do… masturbacji i oglądania udostępnianych za darmo filmów dla dorosłych na jednej z platform. Publicznie i nieironicznie podziękował za inicjatywę zachęcającą do nie wychodzenia z domu w trakcie epidemii koronawirusa.

– Mamy do was ogromną prośbę: zostań w domu, porozmawiaj wieczorem ze znajomymi (albo więcej), skorzystaj z bezpłatnego dostępu do Youporn lub poczytaj książkę – czytamy w informacji na grafice od U4.

Takie właśnie zalecenie podał dalej ks. Michael Landau. Patrząc w komentarze widać wielkie oburzenie. Sami komentujący zwracają uwagę, że ksiądz powinien raczej zachęcić do modlitwy czy polepszenia relacji z bliskimi, zamiast oglądać filmy dla dorosłych.

Jednak co po niektórym duchownym koronawirus rzucił się zupełnie na głowę…

Całość: Najwyższy Czas! (30/03/2020) – [Org. tytuł: «Koronawirus. Ksiądz i szef Caritas zachęca do masturbacji i oglądania filmów dla dorosłych w imię walki z pandemią»]

 


 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=113003 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]