Minister Gospodarki Niemiec: W skrajnych przypadkach nie wykluczamy przejmowania prywatnych firm

Aktualizacja: 2020-03-25 9:24 am

Niemiecki minister gospodarki Peter Altmaier zapowiedział we wtorek, że po zakończeniu kryzysu spowodowanego epidemią koronawirusa, Niemcy wrócą do zasady braku deficytu w państwowym budżecie. Zaznaczył także, że w ostateczności, w czasie epidemii nie jest wykluczone przejmowanie prywatnych firm, w przypadku zagrożenia interesów kraju.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

pap / fakty.interia.pl / pap

Za: Kresy.pl (25 marca 2020)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Minister gospodarki Niemiec mówi, że „Kredyty otrzymaliśmy na dobrych warunkach”. A od kogo to państwo niemieckie otrzymało te kredyty? Oczywiście od światowych lichwiarzy. Bo właśnie ci będą zwycięzcami “wojny z koronawirusem”. Można powiedzieć, że jedynymi zwycięzcami, bo politycy ze swoimi planami inwigilacji i zamordyzmu, mimo wszystko muszą wprowadzać je licząc się z jakimiś oporami społecznymi. Lichwiarze załatwiają wszystko bezboleśnie.

 


 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=112910 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]