Aktualizacja strony została wstrzymana

RELIMARKT. To co pozostało po katolicyzmie w Holandii

Co pozostało po katolicyzmie w Niderlandach? RELIMARKT. Poniżej treść postu sponsorowanego znalezionego na fb.

RELIMARKT JEST UNIKALNYM SKLEPEM NA SPRZEDAŹ KOŚCIOŁA I SZTUKI MONASTERY

W każdy weekend w Hoensbroek na południu Holandii istnieje wyjątkowa możliwość zakupu setek dużych antycznych posągów kościelnych, a także wielu małych posągów świętych. Ponadto oferowane są również inne piękne stare zapasy z kościołów i klasztorów z Holandii, Belgii i Francji. Nowe zapasy z kościołów i klasztorów co tydzień. Sklep ma powierzchnię 800 m2.

Godziny otwarcia są w soboty i niedziele od 11:00 do 16:00 lub po wcześniejszym uzgodnieniu. Opłata za wstęp wynosi 2,50 € za osobę.

RELIMARKT można znaleźć pod adresem Akerstraat Noord 232 w Hoensbroek. Bezpłatny parking przed drzwiami jest możliwy.

Adres strony internetowej to www.relimarkt.nl

https://www.facebook.com/Relimarkt-Holandia-108963950714813/

Za: Katolik Tradycji (2020-03-05)

 


 

Tak będzie wyglądał również i Twój kościół parafialny…

…Gdy hierarchia będzie dalej prowadziła Kościół katolicki w kierunku obranym przez Sobór Watykański II. Poniżej, wstrząsający film pokazujący stan opuszczonego kościoła w stolicy stanu Nowy Jork – Albany.

Kościół pw. św. Józefa zbudowany został w pocie czoła przez imigrantów w 1860 roku, lecz gdy dokładnie 100 lat później, w ramach soc-inżynierii – przeprowadzonej przez rząd Stanów Zjednoczonych i wspieranej przez posoborowy Kościoł – nastąpiła masowa migracja czarnej ludności, białe etniczne dzielnice przeobraziły się w pogorzeliska. Biali mieszkańcy za grosze wyprzedawali swoje domy, bądź je porzucali i wyprowadzali się w bezpieczniejsze rejony. Kościół pw. św. Józefa służył do 1981 roku i sprzedany został prywatnemu właścicielowi z zastrzeżeniem możliwości odkupienia przez archidiecezję za cenę sprzedaży. Niestety, pieniądze w kasie archidiecezji zaczęły topnieć, później doszła do tego konieczność wypłacania astronomicznych odszkodowań za skandale seksualne i piękny kościół w Albany popadł w ruinę.

Niech ten film będzie przestrogą, bo tak może wyglądać również i Twój kościół parafialny! W Ameryce wydarzyło się to na masową skalę – w niemal każdym mieście i miasteczku dotkniętym masońskim projektem mieszania ludzi, na wzór stalinowskiej masowej migracji.

A czy myślisz, że to niemożliwe u Ciebie, bo mieszkasz w bezpiecznym polskim państwie „chronionym” przez prawo Unii Europejskiej? Doprawdy, wcale nie trzeba klasycznej wojny, a wystarczy liczbowo niewielu uchodźców-nachodźców, aby Twoja dzielica błyskawicznie przeobraziła się w pogorzelisko. Na przykładzie tysięcy miast w Stanach Zjednoczonych obliczono, że taką „masą krytyczną” jest napływ zaledwie 10 procent obcych elementów – obcych kulturowo, etnicznie bądź rasowo. Liczby te potwierdził m.in. Thomas Schelling, laureat Nagrody Nobla w swojej pracy Fundamenty segregacji.

Tak więc, chroń największe dobro współczesnej Polski – homogeniczność etniczno-rasową. Sprzeciwiaj się napływowi nawet najmniejszej liczby obcych elementów. Sprzeciwiaj się również obrzydliwej polityce hierarchów Kościoła katolickiego, z obecnym Biskupem Rzymu – Franciszkiem-Bergoglio, którzy wmawiają nam wiele masońskich idei, w tym „konieczność” przyjmowania „imigrantów”.

Red.

[youtube =r445lX1QGLw width=”600″]

 

Exploring an Incredible Abandoned Cathedral

 

 


 

Skip to content