Aktualizacja strony została wstrzymana

USA: pedofil wypuszczony na wolność po „zmianie” płci. „Nie stanowi zagrożenia”

Podejrzewany o molestowanie dzieci Amerykanin został wypuszczony na wolność. Ciąży na nim już jeden wyrok skazujący za molestowanie 14-latka. Zdaniem sądu, pedofil nie stanowi już zagrożenia ze względu na poddanie się procesowi „zmiany płci”.

Joseph Matthew Smith, 23- letni mieszkaniec Iowa został wypuszczony na wolność. Ciążył na nim wyrok za molestowanie 14-latka, jednak znający sprawę nie mają wątpliwości co do większej ilości poszkodowanych przez pedofila. Amerykanin podejrzewany był o molestowanie dzieci w wieku od jednego do trzynastu lat.

Sąd porzucił sprawę 9 stycznia 2020. Rzecznik prokuratora generalnego odmówił komentarza, rzucił jedynie że „poziom hormonów napastnika jest istotną wartością wpływającą na prawdopodobieństwo otrzymania recydywy”.

Zdaniem stanowego eksperta śledczego, dr. Jeffrey’a Davisa, Smith mógł dopuścić się molestowania nawet 15 dzieci. Jego zdaniem, po wypuszczeniu nadal stanowić będzie zagrożenie. „Prawdopodobieństwo ponownego nadużycia w przeciągu pięciu lat od wypuszczenia wzrasta o 20 proc., ponieważ jego ofiary to zarówno chłopcy jak i dziewczynki, a podejrzany nie skończył 25 roku życia i nigdy nie był w stałym związku” – twierdzi.

Nie wiadomo czy pedofil rzeczywiście identyfikuje się jako kobieta, czy skorzystał z możliwości wykorzystania wymiaru sprawiedliwości za pomocą naukowego statusu ideologii gender. To nie pierwszy przypadek, w którym kryminalista unika odpowiedzialności wykorzystując przepisy o płynności płci.  

45-latek Joseph Gobrick tłumaczył w sądzie, że identyfikuje się jako 8-letnia dziewczynka i dzięki temu fotografie wykorzystywanych dzieci znalezione w jego piwnicy były chronione przez Pierwszą Poprawkę. Pedofil Duncan Brooks, dziś nazywający się „Jacintą” kilkukrotnie opuszczał więzienie, po czym znowu do niego trafiał ze względu na ponowne wykorzystywanie nieletnich. Inny groźny pedofil, dziś identyfikujący się jako „Madilyn Harks” został wypuszczony na wolność z więzienia w Brampton. Podejrzany miał molestować co najmniej 60 dziewczynek.

Coraz częściej dochodzi także do napaści seksualnych w więzieniach dla kobiet, których dopuszczają się mężczyźni identyfikujący się jako przedstawiciele płci żeńskiej. Prawo umożliwia im odsiadkę w zakładach penitencjarnych przeznaczonych dla płci z jaką się identyfikują. Widząc, w którą stronę zmierza liberalne społeczeństwo amerykańskie, można zakładać, że podobnych przypadków będzie jeszcze więcej.

Źródło: lifesitenews.com

PR   

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2020-01-31) | https://www.pch24.pl/usa–pedofil-wypuszczony-na-wolnosc-po-zmianie-plci–nie-stanowi-zagrozenia,73692,i.html