Aktualizacja strony została wstrzymana

Polecam książkę o lobby homoseksualnym w seminariach duchownych w USA

Prezentujemy bulwersującą i wstrząsającą książkę, opisującą wspomnienia wielu księży lub niedoszłych księży, jak działało lobby homoseksualne w seminariach amerykańskich.

Źegnajcie, dobrzy ludzie. Jak ateiści i homoseksualiści opanowali amerykańskie seminaria.

Książka przynosi wstrząsające opisy praktyk, które „zbyt tradycyjnych”, pobożnych i heteroseksualnie zorientowanych młodych ludzi nie dopuszczano do studiów w seminariach.
W tej bestsellerowej, porażającej książce autor Michael S. Rose, odkrywa, w jaki sposób radykalny liberalizm infiltrował Kościół katolicki i próbował obalić tradycyjną wiarę, standardy i dyscyplinę – zwłaszcza w kwestii nauki Kościoła o ludzkiej seksualności.

https://www.religijna.pl/zegnajcie-dobrzy-ludzie-michael-s-rose…

Z poważaniem
””
Jaskuła Anna
Dział promocji i marketingu.
Wydawnictwo AA, ul.Swoboda 4,30-332 Kraków

kom.: +48 792 747 767
ajaskula@aa.com.pl
http://www.aa.com.pl/

Za: isakowicz.pl (21 stycznia 2020)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Jest rok 2020 i oczywiście my też polecamy tę książkę, z tym, że… pisaliśmy o niej lat temu 18 (sic!). W pierwszym tego typu opracowaniu napisanym w 2002 roku Autor opracowania pt „Kryzys w Kościele Powszechnym na przykładzie sytuacji w Stanach Zjednoczonych” odwoływał się i cytował tą właśnie świeżo wydaną książkę Michaela E. Rose’a Goodbye, good men. Szkoda, że przez tyle lat nikt nie zauważył tej książki i tak długo trzeba było czekać na jej polskie tłumaczenie. Ale lepiej późno niż wcale.

A tak nieco swobodniej: jak ktoś czyta BIBUŁĘ to jest 18 lat do przodu i wie szybciej, więcej, szerzej i głębiej :) CBDO, qed…

 


 

.