Polecam książkę o lobby homoseksualnym w seminariach duchownych w USA

Aktualizacja: 2020-01-21 4:44 pm

Prezentujemy bulwersującą i wstrząsającą książkę, opisującą wspomnienia wielu księży lub niedoszłych księży, jak działało lobby homoseksualne w seminariach amerykańskich.

Źegnajcie, dobrzy ludzie. Jak ateiści i homoseksualiści opanowali amerykańskie seminaria.

Książka przynosi wstrząsające opisy praktyk, które „zbyt tradycyjnych”, pobożnych i heteroseksualnie zorientowanych młodych ludzi nie dopuszczano do studiów w seminariach.
W tej bestsellerowej, porażającej książce autor Michael S. Rose, odkrywa, w jaki sposób radykalny liberalizm infiltrował Kościół katolicki i próbował obalić tradycyjną wiarę, standardy i dyscyplinę – zwłaszcza w kwestii nauki Kościoła o ludzkiej seksualności.

https://www.religijna.pl/zegnajcie-dobrzy-ludzie-michael-s-rose…

Z poważaniem
””
Jaskuła Anna
Dział promocji i marketingu.
Wydawnictwo AA, ul.Swoboda 4,30-332 Kraków

kom.: +48 792 747 767
ajaskula@aa.com.pl
http://www.aa.com.pl/

Za: isakowicz.pl (21 stycznia 2020)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Jest rok 2020 i oczywiście my też polecamy tę książkę, z tym, że… pisaliśmy o niej lat temu 18 (sic!). W pierwszym tego typu opracowaniu napisanym w 2002 roku Autor opracowania pt “Kryzys w Kościele Powszechnym na przykładzie sytuacji w Stanach Zjednoczonych” odwoływał się i cytował tą właśnie świeżo wydaną książkę Michaela E. Rose’a Goodbye, good men. Szkoda, że przez tyle lat nikt nie zauważył tej książki i tak długo trzeba było czekać na jej polskie tłumaczenie. Ale lepiej późno niż wcale.

A tak nieco swobodniej: jak ktoś czyta BIBUŁĘ to jest 18 lat do przodu i wie szybciej, więcej, szerzej i głębiej :) CBDO, qed…

 


 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=111751 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]