Aktualizacja strony została wstrzymana

Żydowska organizacja uznaje liczby za „mowę nienawiści”

Czołowa żydowska organizacja Liga przeciw Zniesławieniom zaktualizowała swoją bazę „mowy nienawiści”, uzupełniając ją o hasło dotyczące liczb 1352 oraz 1390.

Zdaniem przedstawicieli Ligi ich używanie wzmacnia niechęć do czarnoskórych mieszkańców Stanów Zjednoczonych, nawiązując do odsetka czarnoskórych wśród amerykańskiej populacji i ich udziału w ogólnej liczbie morderstw popełnianych w tym kraju.

Liga przeciw Zniesławieniom (ADL) zajmuje się nie tylko przypadkami mniej lub bardziej urojonych prześladowań społeczności żydowskich, ale także innymi przypadkami „rasistowskich” i „ksenofobicznych” ataków na społeczności żyjące w Stanach Zjednoczonych. Właśnie dlatego wśród publikowanych na jej stronie internetowej wykazów „mowy nienawiści”, znalazła się również wspomniane już liczby 1352 oraz 1390.

W przypadku pierwszych dwóch cyfr znajdujących się w obu liczbach chodzi o odsetek osób czarnoskórych wśród społeczeństwa Stanów Zjednoczonych, stanowiących 13 proc. całej amerykańskiej populacji. Liczba „52” nawiązuje z kolei do ich procentowego udziału wśród wszystkich popełnionych w tym kraju morderstw, natomiast „90” do zbrodni popełnianych przez murzynów, w których sprawca i ofiara należą do różnych ras.

Nie są to jednocześnie liczby wyssane z palca, ponieważ pochodzą one ze statystyk sporządzanych przez FBI. Zdaniem żydowskiej organizacji jej używanie ma być jednak „rasistowską propagandą”, mającą pokazywać czarnoskórych jako „dzikich i kryminalnych z natury”.

Obie liczby mają być więc publikowane w mediach społecznościowych przez zwolenników „białej supremacji”, zaś ADL na swojej witrynie zamieściła kilka zawierających je popularnych memów.

Na podstawie: adl.org, stefczyk.info
http://autonom.pl

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2019-12-30)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Dla niedowiarków, że coś takiego rzeczywiście ma miejsce, a nie jest jakimś fejknjusem czy wymysłem chorych umysłów albo produktem domu wariatów, tutaj link do informacji na ten temat zamieszczonej na oficjalnej stronie tej żydowskiej masońskiej organizacji ADL.

Idąc tym tropem myślenia (kabalistycznym), wkrótce chyba każda liczba będzie zakazana, np. zaczynająca się na dwa (bo 2% populacji w USA stanowią Żydzi) i kończąca się na jakąkolwiek inną, ukazującą procentowy udział Żydów w partiach politycznych, instytucjach nadzorujących finanse (jak Federal Reserve Board), najbardziej wpływowych firm prawniczych, producentów filmowych, itp, itd. W praktyce chyba każda kombinacja „dwójki” z liczbą powyżej 50 będzie zakazana…

Polecamy zaznajomić się z historią i działalnością tej organizacji, choćby w znakomitym opracowaniu „Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL) a żydowska kultura inwigilacji Ameryki„.

Warto również przypomnieć, że wielu duchownych katolickich wspiera tę organizację, tym samym odrzucając Naukę Kościoła i samego Chrystusa. Przykładem w Polsce jest kard. Dziwisz – zob. tutaj.

 


 

Skip to content