Aktualizacja strony została wstrzymana

Homoseksualizm w świecie zwierząt to norma? Zdumiewający argument o. Jamesa Martina SJ

Znany promotor homoseksualizmu w Kościele, o. James Martin SJ udostępnił na Twitterze artykuł sugerujący, że zachowania homoseksualne wśród zwierząt są normą. Czyżby tym samym chciał przekonać, że nieuporządkowane i grzeszne z perspektywy nauczania Kościoła czyny są całkowicie usprawiedliwione?

Naukowcy w nowym badaniu  sugerują, że „zachowania homoseksualne wśród zwierząt powiązane są z samymi początkami zwierzęcego seksu. Nie są wynikiem ewolucji; były obecne od zawsze” – amerykański jezuita przekonuje na twitterowym profilu.

O. Martin odnosi się do opublikowanego na łamach New York Times’a artykułu. Przytoczone wypowiedzi naukowców sugerują, że zjawiska homoseksualne wśród zwierząt są wpisane w same początki kontaktów seksualnych. „Koniki polne płci męskiej grają miłosne piosenki dla innych samców. Samice japońskich makaków dobierają się w czasowe, lecz ekskluzywne związki seksualne. Niektóre gatunki krabów pielęgnują zwyczaj seksualnych maratonów wśród samych samców” – przekonują autorzy badania.

Wpis jezuity, który jakiś czas temu został przyjęty na prywatnej audiencji w Watykanie spotkał się z falą krytyki. „Głosisz Ewangelię, czy prawdy New York Times’a?” – pyta jeden z użytkowników. „Lwice czasami zagryzają swoje młode” – sugeruje inny. „Kiedy sodomia, kanibalizm, kazirodztwo, wykorzystywanie seksualne, porwania czy kontakty seksualne z innymi gatunkami można zaobserwować wśród zwierząt, więc traktujesz swoje zachowanie jako całkowicie normalne” – ironizuje użytkownik „ed”.

„Niektóre zwierzęta praktykują kanibalizm swoich młodych. Wynika z tego, że zjadanie dzieci chyba jest ok” – punktuje argumentację jezuity użytkownik „Agnus Dei Qui Tollis Peccata Mundi”. Wśród komentarzy znajdują się także odniesienia do zapoznania się z teologią ciała św. Jana Pawła II: „Drogi Ojcze zachęcam do znalezienia czasu na zapoznanie się z książką Mężczyzną i niewiastą stworzył ich: teologia ciała według Jana Pawła II. Pomoże ci to dowiedzieć się prawdy o małżeństwie i jego celu. Odwagi Bracie!” – napisał ks. Rafal Kandora OSSPE.

Źródło: Twitter.com / lifesitenews.com

PR

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

No doprawdy znalazł sobie wzorzec
Me

Podmianka – KK odchodzi od chrześcijaństwa. Wewnątrz Kościoła, na jego szczytach wrogów jego jest już tak wielu, że dziś Kościół Katolicki cały jest podmieniany na religię nową pasującą do NWO.
Tytus

To już o. Martin zapomniał, że człowiek w przeciwieństwie do zwierząt ma coś takiego jak rozum, którego powinien używać. Od myślenia mamy mózg, nie narządy płciowe. Co najbardziej dziwi, to że o. Martin ciągle wypowiada się jako o. Martin a nie mr Martin.
west

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2019-12-06) | https://www.pch24.pl/homoseksualizm-w-swiecie-zwierzat-to-norma--zdumiewajacy-argument-o--jamesa-martina-sj,72569,i.html

Skip to content