Główne pismo Jezuitów w USA reklamuje prezerwatywy

Aktualizacja: 2005-12-22 12:00 am

Tygodnik America, najważniejsze pismo zakonu Jezuitów w USA, w wydaniu z 5 grudnia br. [2005] zamieściło płatnę reklamę statuetki Matki Bożej, której figura pokryta była w różowy kondom. W sprostowaniu, redaktorzy przepraszają za – jak twierdzą – niedopatrzenie w przyjęciu reklamy.

KOMENTARZ BIBULY: Pismo America tak wiele razy zamieszczało artykuły sprzeniewierzające się Ewangelii i Nauce Kościoła, że trudno jest uwierzyć w dobre intencje przeprosin redaktorów. Jakże to smutne i bolesne, że Jezuici, kiedyś perełka Ewangelizacji, dziś stanowią naczelny organ dekadencji w Kościele.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=11 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]