Kard. Konrad Krajewski “paradę równości” – uwaga! – wprowadziłby do katedry

Aktualizacja: 2019-09-2 10:57 am

Tomasz Terlikowski: „Dlaczego wśród nowych kardynałów nie ma Polaków? Czytaj więcej

Paradoksalnie tezy Tomasz Terlikowski potwierdza nominacja kard. Konrada Krajewskiego. Ten typowy urzędnik, który nigdy nie był duszpasterzem, głosił ostatnio na pieszej pielgrzymce z Łodzi na Jasną Górę, że gdyby był biskupem w Białymstoku lub Toruniu, to „paradę równości” – uwaga! – wprowadziłby katedry. Także tych z biustonoszami i garnkami na głowie.

Całej jego wypowiedzi można posłuchać pod linkiem:

https://youtu.be/8HSEh8KkrwA

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Za: isakowicz.pl (2 września 2019)

 

Jak ewangelizować osoby homoseksualne? | kard. Konrad Krajewski

 

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=109605 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]