Aktualizacja strony została wstrzymana

Kolejna profanacja wizerunku Matki Bożej. Partia Razem drwi z katolików

Lewicowe środowiska po raz kolejny dopuściły się profanacji wizerunku Matki Bożej. Krakowski oddział Partii Razem opublikował „życzenia” dla katolików z okazji Wniebowzięcia, opatrzone obrazem Matki Bożej z Guadelupe, otoczonej liśćmi marihuany.

Kolejna profanacja wizerunku Matki Bożej. Partia Razem drwi z katolików

Prowokacja i profanacja, to główne metody stosowane w ostatnim czasie przez antykatolickie i lewicowe środowiska, które mają na celu obrazę Kościoła i katolików. Po serii publikacji wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej z tęczową aureolą na głowie, czas przyszedł na kolejną profanację. Tym razem krakowski oddział Partii Razem zdecydował się zakpić z katolików składając „życzenia” wyznawcom Chrystusa z okazji Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Źyczenia zostały opatrzone wizerunkiem Matki Bożej z Guadelupe, otoczonej liśćmi marihuany.

„Wszystkim naszym siostrom i braciom, którzy świętują dziś Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny – w Polsce znane jako święto Matki Boskiej Zielnej – przekazujemy serdeczne pozdrowienie: błogosławiony owoc!” – czytamy na Twitterze Razem Kraków.

Skandaliczne zachowanie lewicowych aktywistów wywołało oburzenie wśród internautów. Interesująco wygląda wymiana zdań pomiędzy jednym z nich, a osobą zarządzającą profilem partii Razem. „Serio musice robić to tak?” – pyta Kuba Jagowski, oburzony na ten sposób wyrażania poglądów. „Okej, zatem: nie, nie musimy. Chcemy” – brzmi szczera odpowiedź przedstawiciela Partii Razem.

„Jak widać nie bez powodu Razem kojarzone jest z komunistycznym marginesem” – pisze inny użytkownik, nie zgadzający się na profanowanie wizerunku Matki Bożej. Z kolei Daniel Liszkiewicz zwraca uwagę na to, że to stały model działania lewicowych organizacji. „Prowokacja, Reakcja, Syndrom ofiary, Histeria” – wylicza poszczególne poziomy działalności antykościelnych formacji. „No tak, wydrwić co dla Polaków najcenniejsze to od zawsze priorytet lewicy. Źenująca banda” – dodaje inny z internautów.

Źródło: Twitter

WMa

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2019-08-16)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Jak widać, żydokomunie z synagogi „Razem” wszystko kojarzy się z seksem albo narkotykami. Co wcale nie dziwi – zobacz na przykład tutaj, tutaj, czy tutaj.

 


 

.