Muzułmański nauczyciel w Polsce mówi o tym kiedy można ZABIJAĆ niewiernych „Nie zabijamy… od razu”

Aktualizacja: 2019-08-12 1:53 pm

W sieci pojawiło się bardzo niepokojące nagranie na którym muzułmański nauczyciel w Polsce opowiada studentom o tym, kiedy można zabić człowieka. Nagranie udostępniła strona facebookowa „Wcale nie Sebki”.

Muzułmański nauczyciel w Poznaniu mówi o zabijaniu Źródło: Facebook

Muzułmański nauczyciel w Poznaniu mówi o zabijaniu Źródło: Facebook “Wcale nie Sebki” prt sc

Mężczyzna na nagraniu – prawdopodobnie pochodzenia arabskiego lub tureckiego – gimnastykuje się intelektualnie jak może by jego przekaz zabrzmiał w miarę liberalnie.

Pewnych rzeczy się jednak nie da zakłamać więc z przekazu nauczyciela jasno wynika – w Islamie można zabijać, a są takie przypadki kiedy jest to wskazane i nie chodzi tu o europejski model kary śmierci za morderstwo.

Można zabijać tych, którzy odstąpili od wiary (choć mężczyzna stara się to zagmatwać), tych którzy dopuścili się zdrady i można zabijać tych co nie pozwalają na głoszenie Islamu.

W tym ostatnim przypadku mężczyzna z nagrania używa bardzo niepokojącego porównania do rozjechania kogoś wozem strażackim – od razu nasuwa się skojarzenie z jarmarkiem Bożonarodzeniowym w Niemczech.

Nauczyciel mówi tez o tym, że w Islamie co prawda nie ma przymusu wiary, ale niewierzący muszą płacić Muzułmanom haracz – ten oburzający pomysł też stara się jakoś wytłumaczyć.

ŹEBY ZOBACZYĆ FILM KLIKNIJ TUTAJ

Źródło: Facebook

Za: Najwyższy Czas! (12/08/2019) – [Org. tytuł: «Muzułmański nauczyciel w Polsce mówi o tym kiedy można ZABIJAĆ niewiernych „Nie zabijamy… od razu” [VIDEO]»]

 


 

W Warszawie jest już tylu islamskich imigrantów, że w meczetach zrobiło się ciasno

Działający w Warszawie imam Nezar Charif twierdzi, że w Warszawie jest już tylu muzułmanów, że potrzebny jest kolejny meczet.

Charif rozmawiał z dziennikarzem portalu Onet, który to portal zamieścił w niedzielę nagranie wywiadu. „Większy meczet, albo rozbudowę” – tak imam określił potrzeby społeczności mieszkających w Warszawie muzułmanów. Dodał jednak, że na razie środowisko to nie dysponuje możliwościami by przeprowadzić tego rodzaju inwestycję.

„Już jest kilka meczetów w Warszawie, w każdym meczecie jest ciasno” – tłumaczył Charif podkreślający, że liczba muzułmanów w Warszawie się zwiększa. Sam dziennikarz dopowiada, że aby wspólnie uczestniczyć w obchodach muzułmańskich świąt, wyznawcy islamu wynajmują na te potrzeby inne hale.

Jak zauważa imam Charif, największy meczet jest w stanie pomieścić około tysiąca osób. Dlatego jeszcze raz zaznacza – „Przydałby się jeszcze jeden meczet”

Jak poinformował w niedzielę portal Dziennik Narodowy, aby przeprowadzić tego dnia islamskie święto Eid al-Adha, grupa muzułmanów wynajęła na ten dzień w Warszawie halę mogącą pomieścić 2 tys. osób.

Polska jest państwem które w zeszłym roku przyjęła rekordową liczbę imigrantów spośród wszystkich państw Unii Europejskiej. W czasach rządu Prawa i Sprawiedliwości liczba pozwoleń na pracę wydanych cudzoziemcom wzrosła w Polsce pięciokrotnie.

onet.pl/dzienniknarodowy.pl/kresy.pl

Za: Kresy.pl (12 sierpnia 2019)

 


 

Muzułmanie w Polsce przyznają się do łamania prawa. Ubój rytualny i tajne spotkanie w rzeźniach [FOTO]

Na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (na szczęście) barbarzyński ubój rytualny jest zakazany. Niestety okazuje się, że istniejące w Polsce gminy muzułmańskie chcą być nie fair wobec naszego prawa i potajemnie umawiają się z rzeźnikami na zakazane praktyki, tym samym omijając przepisy.

Tajne spotkanie w rzeźniach organizowane po to, aby w bestialski, barbarzyński i niehumanitarny sposób mordować zwierzęta – brzmi to jak opis jakiegoś horroru o satanistach.

Niestety okazuje się, że to nie film, a rzeczywistość. Takiego procederu ponoć dopuszczają się mieszkający w naszym kraju Muzułmanie.

Co więcej, niektórzy nie dość, że sami się do tego przyznają w mediach społecznościowych, to jeszcze szukają w Internecie ludzi, którzy mogliby im pomóc w popełnieniu przestępstwa.

Nie wiadomo czy Facebook, który z taką zawziętością śledzi i cenzuruje polskie strony prawicowe już zajął się tą sprawą.

Gdzie podziali się obrońcy zwierząt? Czy polskie organy ścigania już działają? Czy też zostanie to puszczone tym ludziom płazem?

Dowód:

Źródło: Facebook

Za: Najwyższy Czas! (12/08/2019)

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=109232 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]