Aktualizacja strony została wstrzymana

Jarosław Kaczyński: polskie sądy są całkowicie pod wpływem ideologii LGBT

Mój brat świętej pamięci, gdy był prezydentem Warszawy, to zakazał. Natomiast tu jest sprawa przepisów Unii Europejskiej (…). Uchylą nam takie zakazy. Sądy też uchylą, bo sądy są całkowicie pod wpływem ideologii LGBT – odpowiedział w niedzielę podczas pikniku rodzinnego w Zbuczynie koło Siedlec Jarosław Kaczyński, zapytany, „co zamierza zrobić z marszami równości”.

Podczas jednej z rozmów z uczestnikami niedzielnego spotkania Jarosław Kaczyński, jak wynika z relacji TVN24, został zapytany o tzw. marsze równości organizowane przez środowiska LGBT. – My się na to jako Polacy nie zgadzamy – powiedziała jedna z uczestniczek pikniku.

Wie pani, problem jest taki, że gdyby to ode mnie zależało, no to byłoby jasne – mówił w odpowiedzi szef partii rządzącej. – Mój brat świętej pamięci, warszawiak, gdy był prezydentem Warszawy, to zakazał. Natomiast, no tu jest sprawa przepisów Unii Europejskiej. No uchylą nam takie zakazy. Sądy zresztą też uchylą, bo sądy są całkowicie pod wpływem tej ideologii – dodał.

Prezes PiS stwierdził, że na obecnym etapie „trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć” organizację takich wydarzeń.

Źródło: TVN24 / interia.pl

TK

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2019-08-12) | https://www.pch24.pl/jaroslaw-kaczynski--polskie-sady-sa-calkowicie-pod-wplywem-ideologii-lgbt,70118,i.html

Skip to content