Franciszek oszalał. Ostrzega przed suwerenizmem, chwali Unię Europejską i von der Leyen bo jest kobietą. Pojawia się też Hitler i Thunberg

Franciszek powiedział dziennikowi „La Stampa”, że „Europa nie może się rozpuścić”. – To jedność historyczna i kulturowa oraz geograficzna – przekonywał i wezwał o ochronę jej dziedzictwa. Przestrzegł przed suwerenizmem i zamykaniem się w swojej tożsamości.

Marzenie ojców założycieli było spójne, bo była to realizacja tej jedności. Teraz nie można stracić tego dziedzictwa – oświadczył Franciszek w wywiadzie dla włoskiej gazety.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Źródło: PAP

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Nie jesteśmy pewni czy „Franciszek oszalał”, bowiem oszaleć może ktoś kto wcześniej był zdrowy na umyśle i duchu. W przypadku ks. Bergoglio było inaczej i cała jego kariera pokazuje, że zawsze sprzyjał lewicowym nurtom i ideologiom. I właśnie DLATEGO został wybrany aby sprawować Urząd Biskupa Rzymu – wybrany przez ignorantów w purpurze, przez ludzi złej woli przebranych w purpurę wykorzystujących swoją pozycję do destrukcji Kościoła, wreszcie przez hierarchów-idiotów, którzy dają się bałamucić przez media. Zresztą, wybrany w bardzo niejasnych okolicznościach.

Franciszek jest dzisiaj największym niebezpieczeństwem dla Kościoła Powszechnego. Jest jakimś dopustem Bożym dla błądzącego, zagubionego, posoborowego Kościoła.

 


 

Za: Najwyższy Czas! (2019-08-08) | https://nczas.com/2019/08/09/franciszek-oszalal-ostrzega-przed-suwerenizmem-chwali-unie-europejska-i-von-der-leyen-bo-jest-kobieta-pojawia-sie-tez-hitler-i-thunberg/

Skip to content