Franciszek oszalał. Ostrzega przed suwerenizmem, chwali Unię Europejską i von der Leyen bo jest kobietą. Pojawia się też Hitler i Thunberg

Aktualizacja: 2019-08-9 11:49 am

Franciszek powiedział dziennikowi „La Stampa”, że „Europa nie może się rozpuścić”. – To jedność historyczna i kulturowa oraz geograficzna – przekonywał i wezwał o ochronę jej dziedzictwa. Przestrzegł przed suwerenizmem i zamykaniem się w swojej tożsamości.

Marzenie ojców założycieli było spójne, bo była to realizacja tej jedności. Teraz nie można stracić tego dziedzictwa – oświadczył Franciszek w wywiadzie dla włoskiej gazety.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Źródło: PAP

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Nie jesteśmy pewni czy “Franciszek oszalał”, bowiem oszaleć może ktoś kto wcześniej był zdrowy na umyśle i duchu. W przypadku ks. Bergoglio było inaczej i cała jego kariera pokazuje, że zawsze sprzyjał lewicowym nurtom i ideologiom. I właśnie DLATEGO został wybrany aby sprawować Urząd Biskupa Rzymu – wybrany przez ignorantów w purpurze, przez ludzi złej woli przebranych w purpurę wykorzystujących swoją pozycję do destrukcji Kościoła, wreszcie przez hierarchów-idiotów, którzy dają się bałamucić przez media. Zresztą, wybrany w bardzo niejasnych okolicznościach.

Franciszek jest dzisiaj największym niebezpieczeństwem dla Kościoła Powszechnego. Jest jakimś dopustem Bożym dla błądzącego, zagubionego, posoborowego Kościoła.

 


 

Tags: , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=109188 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]