Skandal pedofilski! Znany polski muzyk miał molestować dziewczynki podczas “Tęczowego music box”

Aktualizacja: 2019-08-6 10:40 am

Dziennikarz śledczy Mariusz Zielke zamieścił na Facebooku zatrważający wpis. Zgodnie z nim mężczyzna posiada niezbite dowody na to, że znany polski muzyk jazzowy Krzysztof Sadowski molestował oraz zgwałcił dziewczynki przy okazji kręcenia programów “Tęczowy music box” oraz “Co jest grane?”.

Niestety, z ogromną przykrością informuję, że nie ma już żadnych wątpliwości. Krzysztof Sadowski, wielka postać polskiego jazzu, wieloletni prezes Polskiego Towarzystwa Jazzowego, współtwórca Tęczowego Music Box, działacz Jazz Jamboree i innych programów, nauczyciel setek, a może i tysięcy dzieci, był pedofilem – czytamy na wstępie wpisu Zielke, który opublikuje specjalny tekst dotyczący tej sprawy.

Ta sprawa będzie bardzo bolesna dla całego środowiska, które w dużej części wiedziało i kryło pedofilię.  – pisze dalej dziennikarz, który składa wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich Sadowskiego, ale przyznaje, iż nie miał wyjścia bo obiecywał ofiarom oraz czytelnikom ujawnienie prawdy-  Ofiary zasługują na współczucie i prawdę. Ich relacje są bardzo mocne. Relacji jest zbyt wiele, żeby były nieprawdziwe. Krzysztof Sadowski zniszczył życie wielu utalentowanym ludziom, wielu innym próbował. Po zebraniu materiału skieruję doniesienie do prokuratury.

Zielke w rozmowie z “Wirtualną Polską” ujawnia także szokujące szczegóły dotyczące czynów, jakich miał się dopuszczać znany polski muzyk jazzowy. Dziennikarz przytacza tutaj relacje ofiar Sadowskiego zgodnie z którymi do zgwałceń oraz molestowań miało dochodzić podczas realizacji programów “Tęczowy music box” oraz “Co jest grane?”, a także przy organizacji występów zespołu “Tęcza”.

Dziewczynki miały być też gwałcone w siedzibie fundacji finansującej działania zespołu. To był dom oskarżanego znanego artysty. Kobiety twierdzą, że zamykano je tam w piwnicy na noc. Sprawca miał je krzywdzić także we własnym samochodzie oraz w siedzibie jednego z najważniejszych polskich stowarzyszeń muzycznych – mówi Zielke.

“Tęczowy music box” był programem emitowanym w TVP1 na początku lat 90-tych, a Krzysztof Sadowski był jednym ze współprowadzących program.

Źródło: Wirtualna PolskaAutor: JD

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=109160 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]